Lista ocen Seat Leon III ST Facelifting (26) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 11 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Tomasz
ST Facelifting 1.4 EcoTSI 150KM 110kW
Od zakupu 5000 tys. km średnie spalanie 7.4. Jazda po Poznaniu i okolicach, cykl mieszany, styl jazdy wykorzystujący możliwości samochodu. Minimalne 6.1 trasa Poznań Wrocław do 120km/h. Autostrada 140km/h 6.8, autostrada 170km/h 8.5, autostrada 170km/h 4 osoby, pełen bagaż, klima 9.2. Samochód lekki, silnik elastyczny od praktycznie 1700 obr./min
~Drabadan
ST Facelifting 1.5 EcoTSI 150KM 110kW
5 lat gwarancji daje względny spokój. Spalanie na prawie 30.000 km liczone pełnymi bakami do pierwszego odbicia przy pomocy fuelio to 7,57l/100 Gdzie nie lubię bardzo agresywnej jazdy, ale też zamulania. Statystycznie 70/30 miejsko podmiejskie klimaty.
~Adam
ST Facelifting 1.4 TSI 125KM 92kW
średnie spalanie od początku eksploatacji 6,5 l/100 km benzyny. Trasa Chorwacja w obie strony prędkość 130 na tempomacie trzy osoby dorosłe i załadowany cały bagażnik, średnie spalanie 5,7 l/100 - jak na benzynę uważam za bardzo dobry wynik.
~Piotr KRZAK
ST Facelifting 1.5 EcoTSI 130KM 96kW
co do kosztów utrzymania ciężko się odnieść ,bo takowe poza paliwem na razie nie występują , z tego co się dowiedziałem przeglądy są tańsze niż w VW czy Skodzie a to ten sam koncern ,zdecydowanie tańsze niż np Mazda czy Toyota
~Tomek
ST Facelifting 1.4 TSI 125KM 92kW
Srednio w trasie pali 5.5 w miescie pod 7. Super. Nic innego poza olejem do tej pory robic nie musiale, Olej i filtry kupilem sam, a za wymiane w ASO zaplacilem 50pln wiec dla mnie super
~Artur
ST Facelifting 1.5 EcoTSI 150KM 110kW
Moim zdaniem diesel nie ma sensu nawet w długie trasy, mamy moc moment od dołu spalanie może 2 litry wyższe przy dynamicznej jeździe. Oszczędna jazda pozwala na prawdę nisko zejść ze spalaniem
~Mike_PL
ST Facelifting 1.8 TSI 180KM 132kW
To raczej subiektywna ocena ale biorąc pod uwagę parametry samochodu to jest raczej tani w utrzymaniu. Spalanie w mieście 8-9 litrów. Przy dynamicznej jeździe około 10 litrów.
~Marcin
ST Facelifting 1.5 EcoTSI 130KM 96kW
Mogę tylko wypowiadać się o spalaniu, które jest książkowe. Wiadomo - jak jeździ się dynamicznie można spalić dużo więcej niż podają dane techniczne.
~Mirosław
ST Facelifting 1.5 EcoTSI 130KM 96kW
Pierwszy bak ze średnią 6,5 l/100 km - jak dla mnie kolejne zaskoczenie, biorąc pod uwagę przewagę jazdy w ruchu miejskim - oby tak dalej!
Dziennik kosztów dla Seat Leon III ST Facelifting
7,8
~linea
ST Facelifting 1.5 EcoTSI 150KM 110kW
Nie mam zdania. Silnik zużywał olej. W pewnym momencie potrzebował dolania 1l po zaledwie ok. 10 000 km przebiegu.
Seat Leon III ST Facelifting