Lista ocen Seat Toledo II (253) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 294 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~User_21
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
Sztywne zawieszenie, idealnie trzyma się drogi, zakręty przy dużych prędkościach tym autem to poprostu bajka :)
~aaa
Sedan 2.3 V5 170KM 125kW
zawieszenie jak to w seatach twardsze niz w innych samochodach no ale dla mnie to jest tylko plus bo do mojego stylu jazdy pasuje
~MarekB9
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
Bardzo dobrze trzyma się jezdni. Mimo płyty golfa, a może właśnie dlatego. Dość twarde zawieszenie ale to lubię :D
~MarcinK
Sedan 1.9 TDI 150KM 110kW
do normalnego przemieszczania się w porządku, szybka jazda w zakrętach to gwarancja tańczącego tyłu, komfortowe resorowanie
~PENNY
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
sztywno, ale i komfortowo lepiej jak w vectrze B. Bardzo dobre hamulce.W łukach bardzo szybki i pewny,mam porównanie do wielu aut.
~Krystian
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
Zbyt ''czułe'' na nierówności i niski prześwit przedniej osi przez co misa olejowa narażona na uszkodzenia
~kadryjanek
Sedan 1.6 16V 105KM 77kW
Jest poprawnie ale mam wrażenie że trochę "pływa" i gorzej trzyma się drogi niż mój poprzeznik: Honda Civic.
~Marcin
Sedan 1.6 100KM 74kW
Dobrze sie prowadzi na zakretach trzyma tylko trzeba miec dobre opony bo na zimowych bieżnikach niezbyt.
~mario87
Sedan 1.8 20V 125KM 92kW
Auto sztywne i bardzo dobrze się prowadzi jak przystało na sportowe auto a takie miały być seaty w VW.
Dziennik kosztów dla Seat Toledo II
5,7
8,3
10,2
~Waldi-ST
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
Bez zastrzeżeń, wymienia się jedynie części eksploatacyjne, które są dostępne i niedrogie.