Lista ocen Seat Toledo II (253) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 294 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~tadzik
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
Dobry na polskich dziurach bo nie jest tak odczuwalne ale w zakrętach mógłby być sztywniejszy. Poprawić układ można przez zamontowanie rozpórki przednich kielichów.
~Michał
Sedan 1.8 20V 125KM 92kW
Samochód trzyma się drogi jak żaden inny. Mam koła 16\'\' 205x55, nie ma szans, żeby na zakręcie coś drgnęło. Trochę ma maly skręt, ale to praktycznie nie zauważalne.
~kiedros2@wp.pl
Sedan 1.6 16V 105KM 77kW
Jak na taki prosty układ jest rewelacja. Zestrojony sportowo. Słabo wybiera nierówności ale daje super wyczucie drogi. Coś za coś. Tani w naprawach. Nisko położony.
~anlipinski@op.pl
Sedan 1.6 16V 105KM 77kW
Odpowiednio sztywne zawieszenie jak na auto rodzinne, przy wymianie opon wskazane obniżenie profilu, bo standardowe 65 to trochę za dużo, układ kierowniczy normalny.
~jw@pionier.pl
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
zawieszenie przednie bardzo dobre /trochę sportowe / ale trzymie super,tylna oś przy szbkiej jeżdzie tak jakby trochę "fruwa" tak poza tym jeżdzi się bardzo pewnie i bardzo szybko.
~mariusz
Sedan 1.6 16V 105KM 77kW
Dla mnie trochę za miękkie zawieszenie w podróży to komfort , ale na zakrętach trzeba uważać. Na zakrętach, na poprzecznej nierówności tył auta zjeżdża z toru.
~Dziwak
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
Po wyłączeniu ESP jest dobry. Z włączonym ESP mam wrażenie jak by był przyklejony do podłoża. Czasem przy 85-95 km/h przy dość dużym łuku na górskich drogach czuć załączanie się ESP
~chefren@poczta.fm
Sedan 1.6 100KM 74kW
Przyzwoity. Jednak drętwa kierownica nie jest zbyt wygodna choć gruba. Uwaga na relatywnie mały prześwit. Zawieszenie dobrze znosi polskie dziury i jest stosunkowo ciche.
~olo
Sedan 1.6 16V 105KM 77kW
Twardo zestrojone, ale komfort ok., ciche. Na nasze drogi mogło by być odrobinę miększe, bo huśta na poprzecznych garbach. Dobrze się prowadzi w zakretach, praktycznie bez przechyłów.
Dziennik kosztów dla Seat Toledo II
5,7
8,3
10,2
~szymonj
Sedan 1.6 16V 105KM 77kW
sietny uklad kierowniczy, zawieszenie tez bardzo dobre, troche za miekie przy pelnym obciezeniu, ale na przy jedzie w 2-3 osoby pozwala na naprawde dynamiczna i bezpieczna jazde.