Lista ocen Seat Toledo II (253) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 294 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~kaszub
Sedan 1.6 16V 105KM 77kW
po 26 000tyś musiałem wymienić gumy na wahaczach,servis laduje wyzsze cisnienie poniewaz na instrukcyjnym słychać dziwne zaburzenia zewiązane z oplywem powietrza
~Radek
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
Fajnie jeździ, jednak jak to w grupie VAG, zawieszenie jest dość miękkie, przez co auto mocno wychyla się na boki przy skręcaniu. Precyzyjny układ kierowniczy
~Dawid
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
W porównaniu z W210 i Foucsem 1 nie ma tragedii - drogi się trzyma, choć na zakrętach karoseria nieco pływa. Mógłby być ciut bardziej wyważony, sztywniejszy.
~jack01
Sedan 1.8 20V 125KM 92kW
NA trasie i przy gwałtownych manewrach naprawdę można na mim polegać. W mieście mogło by być nieco łatwiej manewrować, ale też nie było żle.
~guzik_Darek
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
Twardo. Komfort jednak nie jest najgorszy. Trzyma się świetnie drogi. Trzeba uważać bo na granicy lubi albo przodem albo tyłem wyjechać. Mi pasuje.
~Tomasz24
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
Prowadzi się świetnie, nie przechyla na zakręcie, jest stabilny choć troszkę nadsterowny... Trzeba uważać przy szybkiej jeździe w zakrętach.
~WOLF69-TCP
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
Zawieszenie jest twarde i dzieki temu dobrze sie trzyma na zakretach. Dla nie kturych moze byc to uciazliwe jesli przesiedli sie z np Reno.
~carlos
Sedan 1.6 100KM 74kW
układ jezdny bardzo dobry - zawieszenie sportowe /twarde/ ale np. w zakrętach trzyma się rewelacyjnie. Idealna podróż - kręta droga, 4 bieg i 80-100 km/h
~darodl dariuszlan.jfk1@wp.pl
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
zawiedzenie bardzo dobre jak na nasze drobi spisuje się bez zarzutów z tego co sie orientowałem ceny zawierzeń mają przystepne ceny ale są bardzo wytrzymałe
Dziennik kosztów dla Seat Toledo II
5,7
8,3
10,2
~Przemek
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
W trasie drogi trzyma się jak przyklejony. Można poszaleć. Ale ogólnie za twarde zawieszenie jak dla mnie. Na naszych drogach to koszmar.