Lista ocen Seat Toledo II (253) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 294 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~tankret
Sedan 1.6 100KM 74kW
bardzo dobrze się prowadzi, dobrze wchodzi w zakręty przy dużych prędkościach, wyczuwalny efekt jakby falował przy dużych prędkościach ok 160km/h
~reydarfjordur
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
Samochod swietnie spisuje sie na zaketach, naprawde, auto, przyklejone do drogi, chcialem go na sniegu wyprowadzic z rownowagi, ale mi sie nie udalo.
~Bartek M Włocławek
Sedan 1.6 16V 105KM 77kW
komfort a przy tym bardzo dobre prowadzenie , elementy gumowe wymienialem po 40 tys ale byl to koszt z robocizna w granicach 50 zl wiec nie ma o czym gadac
~siwyf@op.pl
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
zawieszenie dosc sztywne dobrze trzyma sie drogi na zakretach kosztem komfortu jazdy po naszych dziurawch drogach ale cos kosztem czegos
~mateusz
Sedan 1.8 20V 125KM 92kW
Nie mam zastrzeżeń. Samochód jeździ precyzyjnie i całkiem nieźle trzyma się drogi. Wspomaganie dość toporne, ale mi to nie przeszkadza.
~prezesbr
Sedan 1.8 20V 125KM 92kW
Jak na moje potrzeby jest ok miałem wcześniej Cordobe ´97 ten samochód prowadzi się jak po szynach chociaż i w Cordobie nie bytło źle
~PolPaw
Sedan 1.8 20V 125KM 92kW
jak dla mnie idealny kompromis, wystarczająco miekki by byc wygodnym i jednoczenia wystarczająco twardy by byc proecyzyjnym.
~Seaciak
Sedan 1.9 TDI 150KM 110kW
Super. Przejeżdżałem tysiące km tym autem. Prowadzi sie dla mnie idealnie jak po sznurku. Manewrowanie nim jest proste.
~Mariusz
Sedan 1.8 20V 125KM 92kW
Dosyć precyzyjny z odpowiednim komfortem, zawieszenie wytrzymuje trudy polskich dróg oraz jest tanie w utrzymaniu

Usterki Seat Toledo II

Seat Toledo II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Doświadczony użytkownik
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
Samochód trzyma się drogi w zakrętach. Zawieszenie nie za twarde, nie za miękkie. Napewno wiele bardziej miękkie niż oplowskie.