Lista ocen Skoda Fabia I Kombi 1.9 TDI 101KM 74kW 2001-2007 (36) - Całokształt

Na liście zabraknie 26 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~MaGgelan
Kombi 1.9 TDI 101KM 74kW
Uwazam ze warto bylo wydac te pieniadze na Fabie, fakt - nie do konca jest to Volkswagen ale to autko jest naprawde bardzo przyjemne, zwinne, oszczedne i szybkie (do 210km/h sie potrafilo rozpedzic:).
~mefisto.diabel
Kombi 1.9 TDI 101KM 74kW
Auto na każdą okazję. Pakowne i miłe. Silnik bardzo oszczędny. Moja wersja topowo wyposażona (wersja DE), więc też nie narzekam. Całość psują trzeszczące plastiki.
~KrystianF
Kombi 1.9 TDI 101KM 74kW
Ogolnie oceniam to autko na udane. Jak za te pieniadze mogloby byc lepsze wykonczenie. Uwaga na serwis ceny biora z kosmosu za czesci. Co serwis to inna cena za wykonana usluge.
~Marcin
Kombi 1.9 TDI 101KM 74kW
Mysle ze wersja RS z ognistym dieslem i lepszymi materialami we wnetrzu to na prawde swietne auto! Jednak wersja SDI ktora mialem okazje jezdzic to zupelnie przeciwny biegun;)
~pawel
Kombi 1.9 TDI 101KM 74kW
Samochód wygodny, przestronny, z doskonałym silnikiem Volkswagena 1,9 TDI. Poza pękniętą linką opuszczania szyby nie miałem żadnych usterek.
~Prezes
Kombi 1.9 TDI 101KM 74kW
Niby tylko Skoda...ale zaskoczenie...same superlatywy :) Co tu mówić, w dzisiejszej dobie motoryzacji każde auto jest ok jeśli trafimy ;)
~Maciej ZG
Kombi 1.9 TDI 101KM 74kW
Bardzo fajne autko z tym silnikiem dynamiczne i ekonomiczne za razem no i silnik bezawaryjny tylko lać olej i jeździć. Szkoda tylko że mi je ukradli :(
~bq
Kombi 1.9 TDI 101KM 74kW
Bez zarzutu. Gdyby robili jeszcze ten model w tej karoserii bez wahania kupiłbym ponownie to samo. Może z bogatszym wyposażeniem...
~Cinek200100
Kombi 1.9 TDI 101KM 74kW
Gdyby nie te problemy ze świerszczami w zawieszeniu i bardzo nędzne opony montowane na starcie (matador "Elite") dałbym 6-tkę.
Dziennik kosztów dla Skoda Fabia I Kombi 1.9 TDI 101KM 74kW
~mk
Kombi 1.9 TDI 101KM 74kW
wyciszenie i widoczność kuleją, reszta ok, spalanie średnie z przejechania 20000km to u mnie 4.8l
Skoda Fabia I Kombi