Lista ocen Skoda Fabia I (46)

~Maciek
Kombi 1.9 SDI 64KM 47kW
Bardzo dobre, wygodne małe rodzinne kombi, idealne do miasta
3,4
~Łukasz
Kombi 1.9 SDI 64KM 47kW
Auto oceniam na 3+ ponieważ pomimo kilku ważnych zalet ma ogromną ilość strasznie irytujących wad i niedoróbek a wyposażenie jest marne. Z drugiej strony większość napraw nie jest droga, samodzielna wymiana żarówek jest bezproblemowa, części bardzo łatwo dostępne a auto naprawi szybko każdy warsztat.
~herbu
Kombi 1.9 SDI 64KM 47kW
Auto toporne, proste, do bólu niezawodne i niesamowicie ekonomiczne. Rewelacyjne. W silniku nie ma się co psuć, brak turbiny, brak dwumasu, brak też lepszych osiągów, choć jak na 64KM i tak jest super.
3,7
~Kuba
Kombi 1.9 SDI 64KM 47kW
Auto oceniam dobrze. Eksploatujemy je z żoną od ponad 3 lat i sprawuje się bardzo dobrze. Gdyby było odrobinę większe i wygodniejsze ocena byłaby wyższa. Samochód nie zaskakuje, ani pozytywnie, ani negatywnie. Auto które dowiezie Ciebie i Twoją rodzinę wszędzie za cenę biletu PKP dla jednej osoby. Auto nie budzi zazdrości sąsiadów, nie jest lubiane wśród złodziei (kilka razy zdarzyło mi się go nawet nie zamknąć). Polecam go młodym rodzinom z...
~Paszczak
Kombi 1.9 SDI 64KM 47kW
Auto godne polecenia jeśli chcemy mieć duży bagażnik w wersji kombi.Ogólnie jeździ się bardzo przyjemnie.Sporo miejsca w środku jak tą klasę auta.Zawieszenie dobrze tłumi nierówności,klima daje jak trzeba,dobre wyposażenie w wersji JOY.Spalanie również jest zadowalające.Stylistyka jest dużo ładniejsza niż w hatchbacku.Jeszcze tylko alusy by się przydały i będzie pięknie.
~Misio Kraków
Hatchback 1.9 SDI 64KM 47kW
Cały samochód oceniam na 4 z plusem. Autko idealne dla 1-2 osób przemieszczających się z pkt A do pkt B . Na trasie 200 km spalanie na poziomie 3,9 L /100 km. Jako że jeździłem wcześniej Astrą 5-6L/100 jest to dla mnie coś nowego. Miłe zaskoczenie
4,1
~FAB 2002
Sedan 1.9 SDI 64KM 47kW
nie ma nic doskonałego (jestem malkontentem) więc nie ma i aut doskonałych, bo co by poprawiali konstruktorzy. Fabii wystawiam ocenę 4,5.
~tomeknp
Kombi 1.9 SDI 64KM 47kW
Przejechałem tym autem na spółkę z małżonką 115 tyś. km i nie zamieniłbym go na żaden inny (stanowimy 4 osobową rodzinę o przeciętnych dochodach). Naprawdę polubiliśmy ten samochód. Primo: ekonomiczność, Secundo: Ekonomiczność. Brakuje tylko klimatyzacji.
~Adrian Ejsi
Hatchback 1.9 SDI 64KM 47kW
Bardzo fajnie skonstruowany, fajnie wygląda. Bardzo ciekawy całokształt.
4,1
~Gilo
Hatchback 1.9 SDI 64KM 47kW
Kupil bym to auto jeszcze raz tylko z klimatyzacją bo akurat w Clasik nie ma. Silnik z Turbem i to wszystko co bym zmienil czasem brak mocy ale przezto niecisne tak gazu mniej spala. EKONOMICZNY