Lista ocen Skoda Fabia I (948) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 1143 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Adam
Hatchback 1.2 i 54KM 40kW
Usterki zawieszenia o których już wspominałem, przecieki wody do wnętrza przez drzwi tylne, cewki zapłonowe, czasem wtryski. wycieki płynu chłodniczego przez włącznik wentylatora... jest jeszcze parę rzeczy ale występują rzadko i nie ma reguły że wystąpią w każdej Fabii.
~man
Hatchback 1.4 60KM 44kW
auto ma przejechane tylko 30 tys km oczywiscie kupilem je w salonie ,jak datad posypał sie rozrzad ,cieknaca pompa wody,wymienione dwa łozyska w przednich kołach ,urwał sie jeden przegub,czujnik temeratury padł 2 razy,czujnik stopu,kierownica guma sparciala i sie sypie
~Anonim
Sedan 1.2 i 64KM 47kW
Po 6tyś alarm zaczął wariować 20tys czujnik od hamulca ręcznego się zawiesił. Jechałem ponad 30km z piskiem komputera. 50tyś tuleja przedniego wąchacza. 55tys tłumik drgań i 2 tłumik do wymiany (korozja) Na szczęście części są tanie wszystkie naprawy to koszt max 1000zł
~niezdecydowany_wwa
Hatchback 1.2 i 64KM 47kW
Nie ma za dużo drobiazgów więc nie ma co się psuć za bardzo. Wycieraczka tylnia bywa wkurzająca. Może czas ją wymienić. Włącznik ogrzewania tylnej szyby pamiętam, że się kiedyś tam zacinał. Generalnie jak dotąd niezawodna ale z tego co tu czytałem będzie ją trzeba pogonić niedługo ;)
~zbyhoo.w@wp.pl
Kombi 1.4 TDI 80KM 59kW
to moja druga fabia, przedtem miałem hatchabcka z tym samym silnikiem, oddawałem ją z przebiegiem 90 tys km (zrobiłem 45 tys) i padł włącznik świateł stop, obecna kombi (od nowości 82 tys km) jedna usterka - elektr. podnośnik prawej szyby - wymiana na gwarancji, reszta ok
~P.
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
Notorycznie psuje się tylna wycieraczka, ASO zawsze chce wymieniać całość, a najlepiej naprawił znajomy mechanik. Wysiadł włącznik szyby elektrycznej, nieszczelności przy chłodnicy, nawalił czujnik wspomagania kierownicy (ASO naprawiło gratis, a było już tuż po gwarancji).
~Kamil
Hatchback 1.4 60KM 44kW
Zaznacze,że mam model Fresh+ moj pierwszy samochód...jeżdze spokojnie rzadko przekraczając 3000/min kupiłem Skode od rodziców gdzie przez prawie 3 lata stał w grażu. Po 129000 tys km/ Cos sie psuje małe rzeczy ale denerwują, plastiki skrzypią, wymieniłem gumki itp.
~Przemek Ł.
Kombi 1.4 60KM 44kW
Tak, się źle poczuło pare rzeczy np. wyłącznik lampek w drzwiach, sygnał akustyczny "zostawionych włączonych świateł", czujnik temperatury płynu chłodzącego, czujnik poziomu płynu chłodzącego, pękł spontanicznie wężyk doprowadzający płyn do tylniego spryskiwacza...
~Premol
Hatchback 1.4 68KM 50kW
Zamek prawy i lewy wymieniane. Łaczniki stabilizatora wymiana. Odbojniki amortyzatorów wymiana. Uszczelka pod pompa wodną i czujnik wspomagania - wymiana. Oczywiscie ciekna tylne drzwi w deszczu, plastiki lekko poskrzypują... No i klapa bagażnika wymaga delikatnego zamykania.
Dziennik kosztów dla Skoda Fabia I
5,4
7,3
9,3
8,9
~piotrowski
Hatchback 1.2 i 64KM 47kW
nie mam z nią problemu!!!!!!!!!!leje benzynke wymieniam raz do roku olej polecam mobil 1 0W40!!!!!!!!!!i jade jade jade!!!!!!!!trzeba dbać o samochód i regularnie robic przeglądy a nie będzie nic szwankowało to tak jak z zębami regularne kontrole i nie bolą!!!!!!!