Lista ocen Skoda Fabia I (948) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 1143 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~maniek
Hatchback 1.4 60KM 44kW
autko mam z salonu przebieg 25 tys garazowane jak dotad rozrzad do wymiany bo dzwoni troche zbyt szybko jak na ten przebieg, czujnik tem wymieniony czujnik stopu wymieniony ,kierownica sie połuszczyła tez cos za szybko jak na ten przebieg ,i do tego pecherze rdzy na łaczeniu progu z błotnikiem
~ScupiDu
Hatchback 1.2 i 64KM 47kW
Nie narzekam za bardzo. Jak na razie nic się nie popsuło ale... Po założeniu instalacji gazowej co jakiś czas na około 200 - 300 km. zapala się kontrolka check-engine. Jest to chyba wina instalacji choć auto pracuje normalnie - nie udało się usunąć wady. Poza tym z drobnych rzeczy nic się nie zepsuło.
~Bartosz Usarek
Sedan 1.2 i 64KM 47kW
Zaraz na początku zepsuła sie klapka wlewu paliwa, środkowa konsola była dokręca kilka razy ale nadal trzeszczy, stuka poduszka w silniku ale jest normalne na tych silników 1.2 i 1.4 ale może denerwować no i stuki z zawieszenia tzw "odgłosy auta" jak to ładnie nazywają panowie z serwisu.
~st
Hatchback 1.2 i 54KM 40kW
po przejechaniu 26.000 km (oprócz wymiany oleju i filtrów po 15.000 km) była tylko wymieniana szyba przednia, która pękła po ok. 5.000 km (nie wiem czy sam się do tego nie przyczyniłem skrobaniem zimą szyby), obecnie zauważyłem iż pas bezpieczeństwa kierowcy trochę anemicznie się zwija
~Slavo
Kombi 1.4 16V 75KM 55kW
Drobiazgiem okazało się dwukrotne wyłączenie wspomagania kierownicy, "padnięcie" modułu dźwiękowego panelu sterującego (wymiana zestawu liczników na gwarancji) i przeciek z uszczelki prawych, przednich drzwi. Do zaakceptowania o ile przygody tego typu zdarzają się na gwarancji (panel kosztuje ponad 2000 zł),
~Marcin
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
Z drobiazgów: uszkodzenie elektroniki (szyby, lusterka przy 72.000 km). Zamykanie z pilota się zacina (czasami stoję na parkingu i pstrykam pilotem 2 minuty zanim się zamknie - serwis zaproponował wymiane kluczyka i zamków za grube pieniądze). I to chyba wszystko. To bardzo dobry wynik jak na 106.000 km.
~paweł
Hatchback 1.4 60KM 44kW
Po 2 tyg. wymienili mi jakiś włącznik stopu bo ciągle się świecił stop! :)) Potem 32000km synchronizator 3 biegu można było jeździć ale troche zgrzytało przy 3 biegu no ale to z własnej winy a raczej mojej kobity. A tak tylko filterki i olej 2x. Aha zatkało się spryskiwanie tylnej szyby i trwa do dzisiaj.
~Fabia 1.4 16V kombi wersja FLASH
Kombi 1.4 16V 75KM 55kW
2 drobiazgi (?) - prawa wycieraczka bardzo szybko nadawała się do wymiany (po 6tys. - to chyba szybko?); drugi bardziej wkurzający - to komputer pokładowy, który tzw. długą pamięć regularnie resetuje w mojej fabii co 3750km - nie wiem, co jest tego przyczyną - czas na wizytę w serwisie)
~SzkodaFabia
Hatchback 1.4 60KM 44kW
*prawy uchwyt w drzwiach - wypada * światła - halogeny H7 to porażka w świetle polskiego prawa i przymusu jazdy w dzień na światłach - żarówki do wymiany co 3 miesiące *regulacja prawego lusterka - uszkodzone Niby nic nie znaczące drobiazgi a jednak irytujące!
~Michael1989
Hatchback 1.4 60KM 44kW
Trochę się tego nazbierało. 2 x termostat, oczywiście uszczelka pod głowicą, pękł cylinderek w jednym z hamulców z tyłu,przeciekające drzwi z tyłu, łożysko amortyzatora i troche jeszcze tego było ale nie pamiętam wszystkiego i oczywiście nie liczę usterek typowo eksploatacyjnych.