Lista ocen Skoda Fabia II Hatchback (82) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 65 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~...
Hatchback 1.4 TDI 80KM 59kW
Niestety przy tym silniku to jest tragedia!!! Zeby jeździć dynamicznie trzeba mieć stopery w uszach lub radio na maxa.
~Wtec
Hatchback 1.4 i 16V 85KM 63kW
Mogłoby być lepsze, duży plus za matę wygłuszającą pokrywy silnika w standardzie (w starej w wersji Fresh+ nie było).
~todzio 1234
Hatchback 1.4 TDI 80KM 59kW
jest okropnie glosno.w starszych modelach wolkswagena jest ciszej.silnik 1.4 tdi jest glosniejszy niz 1.9 tdi.
~An
Hatchback 1.4 i 16V 85KM 63kW
Mogłoby być lepiej jak na nowy samochód i nowy model (Fabia II wersja Style 1,4 16V). Niektórzy konkurenci wypadają tu nieco lepiej.
~kb165
Hatchback 1.4 i 16V 85KM 63kW
Samochód w ruchu miejskim jest względnie wyciszony, przy jeździe autostradowej zaczyna być trochę głośniej
~Miro
Hatchback 1.4 TDI 80KM 59kW
niestety 3 cylindry to jak kosiarka. Ale teraz albo mi się słuch przytępił, albo się przyzwyczaiłem.
~Łukasz
Hatchback 1.4 TDI 70KM 51kW
Nie wiem jak przy pozostałych silnikach, ale przy dieslu 1.4 w kabinie słychać wszystkie jego odgłosy.
~kierowca
Hatchback 1.6 i 16V 105KM 77kW
Dobre wyciszenie do 120 km/h, przy większej prędkości trochę głośniej ale nie jest źle
~Burn
Hatchback 1.2 i HTP 12V 70KM 51kW
Powyżej 120km/h jest już odrobinę głośno, słychać pęd wiatru, a powyżej 140 już silnik daje o sobie znać

Usterki Skoda Fabia II

Skoda Fabia II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~And1WT
Hatchback 1.2 i HTP 60KM 44kW
Auto dość głośne, głównie przez dychawiczny silnik. Dodatkowo bardzo słychać i czuć podmuchy wiatru.
Skoda Fabia II Hatchback