Lista ocen Skoda Fabia II (32)

2,7
~Dzaa88
Skoda Fabia II
Sądzę, że całe nieszczęście Fabii polega silniku 1,4 TDI. Jest hałaśliwy, nie pali za mało, psuje się a do tego na trasie pomaga samobójcom. Generalnie autko nie jest złe. Jest godne polecenia osobom, które okazyjnie wyjeżdżają poza miasto. Polecam jednak silniki 1,6. Są cichsze, bardziej elastyczne i mniej awaryjne. No i zadowalają się mniejszą dawką paliwa.
~Dża
Skoda Fabia II
Auto nadaje się idealnie do miasta, oraz do krótkich wycieczek. Do tras się całkowicie nie nadaje. Koszty eksploatacyjne są w normie. Dobija mnie jeszcze spalanie. No cóż, omijać po prostu trzy cylindrowy silnik.
~Marek
Skoda Fabia II
Za te pieniądze, najwyższa niemiecka jakość. Autem jeździ się bardzo przyjemnie, wygodnie i cieszy na stacji. Do tego ten sympatyczny pyszczek :D Jak można jej nie kochać.
~hallk
Skoda Fabia II
Auto ekonomiczne zarówno jeśli rozpatrywać to w kwestii spalania czy to ubezpieczenie a także napraw. Małe ale dla 3 osób w sam raz, bagażnik mały, ale na co dzień i tak nic tam się nie wozi a kupować auto dla kufra aby go wykorzystać 2 razy w roku nie jest ekonomicznie uzasadnione. Można kupić lub wypożyczyć boksa na dach i wyjdzie zapewne taniej jak kupić a potem eksploatować większe auto.
Skoda Fabia II
Auto nadaje się raczej do jazdy po mieście, jest zwinne i zmieści się wszędzie. Zbyt wysokie spalanie jak na tak mały samochód i silnik diesla. Wizualnie nieźle zaprojektowane, jednak są niedociągnięcia który psują przyjemność z jazdy.
~Simon
Skoda Fabia II
Podchodze do sprawy samochodu bardzo przedmiotowo. Dla mnie jest to kon roboczy, ktory ma byc niezawodny, tani w eksploatacji, na co dzien przewozic mnie do pracy, czasem przewiezc rodzinke, duzy ladunek, rower itp. Nie uzywam auta do scigania sie, lansowania, ani jazdy terenowej. Nie zalezy mi zeby byl bogato wyposazony, wyscielony najlepszej klasy materialami i fotelami ze skory. Jezeli w wiekszosci z tych uwag zgadzasz sie ze mna to...
2,6
~Piotrek
Skoda Fabia II
Auto z zewnątrz nawet ładne, spójne. Nie polecam zdecydowanie osobom dużo podróżującym. Dla Pani do jazdy po mieście (5000km rocznie) akurat.
~Łukasz
Skoda Fabia II
Ogólnie samochód mogę polecić każdemu kto szuka oszczędnego, niezawodnego, miejskiego, niedrogiego w serwisowaniu auta
Skoda Fabia II
Dobrze skrojone auto dla kowalskiego. Bardziej komfortowe w moim odczuciu niż corsa czy też fiesta.
~Patryk
Skoda Fabia II
Idealne auto dla osoby szukającej dobrego stosunku pomiędzy ceną i jakością. Moja wersja jest totalnie podstawową. Wymagam przede wszystkim bezawaryjności, klimatyzacji i wygodnych foteli - to auto wszystko zapewnia.