Lista ocen Skoda Fabia II (227) - Całokształt

Na liście zabraknie 99 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~kruk325
Hatchback Facelifting 1.6 TDI CR DPF 75KM 55kW
Samochód nie warty uwagi. Lepiej dołożyć do VW Polo, spora przepaść. Skoda nic nie oferuje poza silnikiem. Stylistyka jest opłakana to auto wygląda jakby było nie dorobione, szczególnie kombi. O światłach z tyłu nie wspomnę (prawdziwe auto dla emeryta). Tragiczna wyciszenie i niski komfort jazdy, nie polecam
~Rafał S.
Kombi Facelifting 1.6 TDI CR DPF 90KM 66kW
Całkiem fajne auto. wygodne dla rodziny 2+2. Duży bagażnik. Silnik nie tak oszczędny jak deklaruje producent. Trochę awarii osprzętu silnika. Jakbym szukał auta dla żony to pewnie poważnie poszukałbym czegoś podobnego. Tym bardziej że łątwo można podnieść moc silnika.
~RobiNo
Hatchback Facelifting 1.2 TSI 85KM 63kW
Bardzo dobre auto z silnikiem 1.2 TSI 86KM (mocny silnik wystarczy popatrzeć na niutonometry, ma dużą moc już od 1500 obr, dzięki czemu możemy jeździć na niskich obrotach i mniej spalać benzyny). Jeśli dalej będzie się tak sprawował jak do tej pory bo będę długo nim jeździł:)
~Endtyme
Hatchback Facelifting 1.2 TSI 85KM 63kW
Kilka minusów, ale poza tym po roku jestem zadowolony. Jak ktoś nie oczekiwał, że będzie to jakość Lexusa, że silnik będzie szalał jak 300-konny, to się nie rozczarował. Wiedziałem co kupuję i w tym zakresie samochód moje oczekiwania spełnia (oprócz spalania w mieście)
~JM
Hatchback 1.2 i HTP 12V 70KM 51kW
uważam, że bardzo udane auto, bezawaryjne i ekonomiczne zwłaszcza z instalacja lpg, w tym segmencie aut na pewno jedno z najlepszych i do tego jedno z tańszych; idealne do poruszania się po mieście, a i w trasie także się sprawdza, przeszkadza tylko słabe wyciszenie kabiny
~Mariusz
Kombi 1.9 TDI 105KM 77kW
Jednym słowem - poczciwe auto dla codziennego użytkowania w mieście i na trasie. Współpraca Skody z VW daje wymierne korzyści. Czechom można zazdrościć, że potrafią tak szybko wyjść z cienia PRL i zacząć wytwarzać samochody konkurencyjne dla światowych marek.
~pierre
Hatchback 1.2 i HTP 12V 70KM 51kW
ogólnie auto dobre do miasta, na trasie męczy hałas, pakowne i wygodne. Fatalna obsługa w ASO Skody (sprawdzane w kilku stacjach - EMIDA, Maria Śliwka, Kierat Tychy), jedyny porządny serwis to GANINEX z Katowic - polecam - super mechanicy i super standard obsługi klienta!!!
~...
Hatchback 1.4 TDI 80KM 59kW
Generalnie samochód spełnia oczekiwania małego auta miejskiego. Silnik pomimo tragicznej kultury pracy jest dość ekonomiczny. Dynamika wystarcza tylko do miasta. Ma klimatyzację, radio. Nie spodziewałem się niczego więcej po tym samochodzie i tak też jest w rzeczywistości.
~nikus
Kombi 1.9 TDI 105KM 77kW
Auto moim zdaniem jest bardzo dobrą inwestycją. Samochód klasa B, ale o stosunkowo dużej przestrzeni wewnątrz i bardzo pojemnym bagażnikiem (jest głęboki co ułatwia przewożenie różnych pakunków itp.). Myślę, że wersja Style z tym silnikiem zaspokoi niejednego wymagającegokierowcę.
~Marian
Hatchback 1.2 i HTP 60KM 44kW
Wykonanie ze słabych materiałów, żeby było śmiesznie silnik do remontu po 51tys. spokojnej jazdy! Auto mam od nowości z salonu żeby nie było, że jakiegoś grzmota kupiłem. W pracy mam Octavie i też porażka. Tandetne auto i ASO, nigdy więcej nie kupię skody!