Lista ocen Skoda Fabia III Hatchback (29) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 20 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~DJK
Hatchback 1.2 TSI 110KM 81kW
Ocena tej kategorii jest uwarunkowana tym, czego oczekujemy od samochodu segmentu B. Mam ok. 180 cm wzrostu i przy wygodnym ustawieniu fotela kierowcy mogę swobodnie usiąść sam za sobą, a między kolanami a przednim fotelem zostają jeszcze jakieś 4 palce przestrzeni. Między głową a podsufitką też jest ok. Auto przeżyło już wycieczkę ok. 1000 km w jedną stronę i z 4 dorosłymi osobami na pokładzie było naprawdę w porządku. Fakt faktem piąta osoba...
~trogalewski
Hatchback 1.0 MPI 75KM 55kW
Mam 187cm wzrostu i ....nie mam na co narzekać. Po prostu wygodnie. Nogi o nic nie haczą, nie ma ucisków w udo, czy kolano. Kilka razy byłem pasażerem z przodu - tez ok. Z tyłu trójka dzieci. Dwa foteliki i jedno bez. Mieszczą się...ale czekają kiedy kupie Kodiaqa :) Foteliki same w sobie są szerokie i twarde - gdyby każde dziecko miało już 150cm to byłoby ok bez tych fotelików.
~Cedzyn
Hatchback 1.2 TSI 110KM 81kW
Oglądałem przed zakupem kilka samochodów, ponieważ zależało mi na samochodzie miejskim z dużą ilością miejsca w środku. Jest dobrze i powiem więcej: myślę, że fabia 3 w tym segmencie nie ma za dużej konkurencji.
~mopit
Hatchback 1.2 TSI 90KM 66kW
W poprzedniej fabii było zdecydowanie więcej miejsca dla pasażerów z tyłu, a z przodu można się zmieścić. Niestety fotel kierowcy to po prostu taboret z oparciem, no chyba że ktoś chce jeździć tylko na odległości mniejsze niż 100km.
~Morpheus
Hatchback 1.0 TSI 95KM 70kW
Miejsca jest dużo, wystarczająco nawet dla dwumetrowca. Fotele nie należą do najwygodniejszych. Ergonomia na odpowiednim poziomie - długa trasa nie jest straszna, choć mogą boleć plecki...
~Power
Hatchback 1.0 MPI 75KM 55kW
Jest naprawdę dobrze. Czuć te kilka centymetrów więcej na szerokość na przednich fotelach(prawie jak kompakt). Z tyłu - to samo co w poprzednim modelu(mam 3 dzieci także nie raz sprawdzałem...)
~Bogdan
Hatchback 1.2 TSI 90KM 66kW
Generalnie jest naprawdę przyjemnie. Jedynie fotel kierowcy (dla osoby 190cm), na dłuższą trasę potrafi przysporzyć problemów - jest mało wygodny, ale to personalna opinia.
~Artmar
Hatchback 1.2 TSI 90KM 66kW
Z przodu bardzo wygodna i wszystko "pod ręką". Różni, niezależni pasażerowie z tylnej kanapy zachwyceni ilością miejsca. Piąte miejsce nie na dłuższe trasy.
~Lukasz
Hatchback 1.2 TSI 110KM 81kW
Z przodu jest naprawdę wygodnie, chociaż muszę nadmienić, że przy sportowych fotelach osoba o wzroście 183cm i wadze 85kg to chyba maksimum.
Dziennik kosztów dla Skoda Fabia III Hatchback
6,4
6,8
~apocaliptic
Hatchback 1.2 TSI 110KM 81kW
Mam 183 cm wzrostu. Pasażer za mną nie będzie podróżował komfortowo. Nie ma cudów, chcąc mieć namiastkę bagażnika, na tylnej kanapie nie będzie dużo miejsca.
Skoda Fabia III Hatchback