Lista ocen Skoda Fabia III (127)

~Dominik
Hatchback 1.2 TSI 90KM 66kW
Autem jeżdżę dwa lata, jestem zadowolony z tej Skody, zawieszenie jest prawie tak świetne jak w Fieście mk7, auto dynamiczne szczególnie na 3 biegu od 50-100 km/h, jeżeli chodzi o wady to plastik na drzwiach i po wjechaniu w konkretną dziurę zaczęło trzeszczeć trochę zawieszenie, ogólnie polecam auto dla małżeństwa z małym dzieckiem, dla większej rodziny może brakować miejsca, w trasie auto również się świetnie spisuje.
4,1
~Czarek
Hatchback 1.0 TSI 95KM 70kW
Sumarycznie auto oceniam jako 4/5. Biorąc pod uwagę cenę i zadania które realizowało (80 % przebiegu na trasach) wywiązało się przyzwoicie.
~Wojciech
Hatchback 1.2 TSI 110KM 81kW
Czytam opinie i widzę skopiowane prospekty chwalące fabie pod niczym boskie auto , a prawda jest tak że autko zacne ale przeciętne a sukces odnosi tylko w Czechach i co dziwne w Polsce ale taki my dziwny naród .Spalanie takie sobie brakuje tu elastyczności, szczególnie przy niskich prędkościach obrotowych silnika, kiedy doładowanie jeszcze tylko chucha zamiast dmuchać. Wymaga to meczącego w mieście pracować drążkiem zmiany biegów i utrzymując...
2,6
~Włodek
Hatchback Facelifting 1.0 MPI 60KM 44kW
Przyspieszenia to tragedia w mieście jeszcze jakoś jedzie. ale włączenie się do ruchu szybka zimna pasa. można o tym zapomnieć. Za miastem ciężarówki są szybsze, Mam takie odczucia obrotomierz idzie szybko w prawo a samochód stoi. Zastanawiam się po co w silniku który ma 80 KM i nie jest mistrzem sprintu robić sztucznie wersję 60 KM i montować ja do samochodów, Dobrze że firmowy jestem całkowicie na nie.
~xklimasx
Kombi 1.2 TSI 110KM 81kW
auto marzeń pierwsze nowe auto z salonu i ciesze się ż dokonałem takiego wyboru auto posiada wszystko co jest mi potrzebne
~MEG
Kombi Facelifting 1.0 TSI 95KM 70kW
Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego samochodu. Przesiedliśmy się na Fabię III po Fabii I. Jesteśmy póki co wierni tej marce i temu modelowi. W tej półce cenowej i roczniku jest to naszym zdaniem jedno z najrozsądniejszych aut. Samochód prowadzi się bardzo dobrze. W jeździe po mieście czy podczas spokojnej (do 160 km/h) jazdy po trasie sprawuje się bardzo dobrze, jest wystarczająco dynamiczny. Każdy kto kupi Fabię III jako rodzinny samochód, nie...
~Andrzej
Hatchback 1.0 MPI 75KM 55kW
Auto kupione w salonie w styczniu, także więc ocena będzie bardzo powierzchowna. Generalnie auto spełnia oczekiwania jakie można mieć przy tej cenie zakupu. Gabaryty autka przyjemne, żona przesiadając się ze Skody Roomster poczuła wyraźną różnicę na plus w łatwości jazdy, parkowania. Widoczność niezła. Po przejechaniu około 1500 km silnik zaczął żwawiej reagować, choć oczywiście bez przesady, jednak 75 km na jazdę głównie po mieście zupełnie...
~michau
Kombi 1.2 TSI 90KM 66kW
Silnik 1.2 TSI 90KM bardzo żwawy i zdecydowanie wystarczający nawet na dłuższe trasy. Cichy. Głośność wzrasta po osiągnięciu 100km/h, ale hałas akceptowalny. Wyprzedzanie wymaga redukcji do nizszego biegu - na 5 odczuwalny brak mocy. (Silnik)
~Michał
Kombi 1.4 TDI 105KM 77kW
Autko po przejechaniu 90 k km bez usterek , poza eksploatacją brak innych kosztów. Jazda wszędzie , od miasta przez trasy po całej Polsce . Bez pro ble mo we . Nie duże koszty utrzymania . Radzi sobie w każdych warunkach , systemy bezpieczeństwa bardzo sprawne . Dla mnie przy 4 osobowej rodzinie zdaje egzamin .
Dziennik kosztów dla Skoda Fabia III
5,6
6,3
~Piotr
Hatchback 1.0 MPI 75KM 55kW
Średnio 8l/100 km lpg przy 50/50 miasto/trasa. Jakbym jechał do 90 km/h na normalnej polskiej niezakorkowanej drodze gdzie średnia prędkość około 60 km/h to 6 l/100 km jest jak najbardziej realne. Auto super a wręcz idealne do miasta i tras podmiejskich. 2h spędzone na autostradzie przy predkosci 140 km/h nie są problemem aczkolwiek tutaj wole wsiąść do weterana 530d z uwagi na niskie obroty przy wyższych predkosciach. Skodilak jest super,... (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )