Lista ocen Skoda Fabia III (127)

~Piotrek
Kombi 1.0 MPI 75KM 55kW
Brak jednej gwiazdki "dla zasady", gdyż na kolana nie rzuca, jednak jest bardzo bardzo fajnym autkiem. Nie można narzekać w myśl zasady: widziały gały co brały. Motor ciut słaby, ale do miasta wystarczy. Przy w miarę przepisowej jeździe 6,7-6,5l/100km. Przy oszczędnej nawet i 5,5l/100km. Po wsiach dookoła komina przy max. 80-90km/h zszedłem do 4,8l/100km (wycieczka około 60km, jazda non stop). Długie trasy raz na jakiś czas do zniesienia....
~Krzysiek
Kombi 1.0 TSI 110KM 81kW
Poza turbodziura poniżej 2tys obrotów świetny. Utrzymywany na odpowiednich obrotach zapewnia dużą dynamikę przy niskim spalaniu. (Silnik)
3,8
~HaysTo
Hatchback 1.0 MPI 60KM 44kW
Szczerze, nie myślałem, że Daewoo Lanos może lepiej wyglądać w środku niż auto z 2015 roku. No tak, przepraszam, Lanos jest o klasę wyższy (':) ) Fakt, że miałem bieda wersję, ale wytłumaczcie mi proszę jak... Jak to możliwe, że auto posiada na wyposażeniu ohydny system start-stop, a nie posiada klimatyzacji? Szczyt perwersji. Do tego jakość wykończenia. To auto ma 25k przebiegu, a już mu trzeszczą plastiki... Jego jedynymi zaletami, moim...
~socek
Kombi 1.0 TSI 110KM 81kW
To nie jest auta, które jest królem szos. Jest to rozsądne auto, wielozadaniowe za rozsądną cenę. Wielozadaniowość, nie oznacza, że nadaje się odealnie do wszystkich możliwych zastosowań, bardziej "jeśli trzeba, to można użyć, ale nie będzie to komfortowe". Jeśli wie się co się kupuje, a auto spełnia podstawowe założenia, to na pewno będzie się zadowolonym. Ja jestem bardzo. Największym mankamentem jest zawieszenie. Gdyby ono było lepsze, to...
3,1
~Michał
Hatchback 1.4 TDI 105KM 77kW
Jest to mój służbowy samochód, którym ja zrobiłem ponad 50 tys. km. Generalnie nie jest taki zły, ale ja osobiście w życiu bym sobie czegoś takiego nie kupił. Samochód do jazdy na działkę lub na zakupy, na trasy się nie nadaje.
~Lukasz
Hatchback 1.2 TSI 110KM 81kW
Przesiadłem się prosto z totalnie gołej Fabii II, doceniam więc ewolucję jaką przeszedł ten model. Z drugiej strony moja ocena może być o tyle przez to zaburzona, że obecne auto to praktycznie full opcja.
~Cedzyn
Hatchback 1.2 TSI 110KM 81kW
Samochód naprawdę dobry. Wykończenie samochodu wewnątrz jak na ten segment jest niezłe. Mam wersję Monte Carlo, nie wiem jak w innych wersjach, ale jestem pozytywnie zaskoczony całokształtem samochodu.
3,6
~Karol
Kombi 1.2 TSI 90KM 66kW
Bardzo fajny silnik zapewniający odpowiednią dynamikę tak do 120 KM/h. Powyżej jest gorzej. Kiepskie wyciszenie wnętrza. Pakiet mixx to konieczne minimum. Baardzo żałuję, że nie dobrałem pakietu Audio. Żona podróżuje z tyłu z dzieckiem i bardzo uskarża się na brak miejsca i hałas. Do tego z tyłu w standardzie nie ma głośników. Ponoć na autostradzie radia w ogóle nie słychać.
2,5
~mopit
Hatchback 1.2 TSI 90KM 66kW
Pierwsze wrażenie auto robi dobre. Niestety po 280km auto musiało pojechać na lawecie do serwisu- naprawa trwała 2tyg. okazało się że spalił się komputer pokładowy... Reszta mojej opinii poniżej.
Dziennik kosztów dla Skoda Fabia III
5,6
6,3
~goliat173
Kombi 1.2 TSI 110KM 81kW
Auto bardzo przyjemne, odczucia jak z segmentu wyżej. Żwawy silnik, oszczędny (ale wymaga umiejętnego obchodzenia się z gazem, jak większość turbo benzyn). W środku wystarczająco miejsca dla rodziny 2+1, bagażnik w kombii ogromny. Dobre wyposażenie (Style), wysoki komfort jazdy. Jedynie szkoda że w środku całe plastikowe i te plastiki są słyszalne na naszych drogach, za to -1 do oceny.