Lista ocen Skoda Fabia III (127)

2,6
~pasiok119spam
Hatchback 1.0 TSI 95KM 70kW
Samochód taki o. Nic nadzwyczajnego. Ani nie ma szału, ani nie zachwyca zwytnio. Tani dupowóz.
~Dawciok
Kombi 1.4 TDI 90KM 66kW
Autko z myślą o żonie, ale częstro jak mam do zrobienia trasę to sam chętnie biorę fabiczke. Ostatni przegląd wykrył pocenie się uszczelki pod głowicą i zalecił obserowanie( autko było na gwarancji i pewnie dlatego nie zalecali wymiany, zlecą przy następnym pogwarancyjnym serwisiena 100% i będę musiał bulić). Autko w prawie pełnym wyposażeniu z 7DSG jeździ świetnie i mało pali. Moje prędkości na autobanach to powyżej 150km/h i to jest...
~bombadil
Kombi 1.2 TSI 110KM 81kW
Gdyby nie brak odtwarzacza CD dałbym ocenę "doskonałe"
~Lipski
Hatchback 1.2 TSI 90KM 66kW
Auto firmowe, jeżdżę nim głównie po mieście, jest solidniej wykonane niż poprzednie generacje, zrywne i oszczędne, w białym kolorze z czarnym dachem i alufelgami ładnie się prezentuje. Dobrej jakości audio szkoda, że głośniki są tylko z przodu, zawieszenie jest optymalnie dobrane do naszych dróg. Reszta opisu pod poszczególnymi kategoriami.
~mirciob
Hatchback 1.2 TSI 110KM 81kW
Samochód kupiony dla żony po wielu jazdach próbnych u konkurencji - Mazda2, Kia Rio, Toyota Yaris Hybrid i Renault Clio 0.9. Oczywiście do Mazdy jej brakuje, ale nadrabia uniwersalnością. Do tego w wesji Style i kilkoma pakietami stylistycznymi (czarny dach, tapicerka 'jeans') wygląda całkiem ok :)
~Sławek z Gdańska
Kombi 1.2 TSI 110KM 81kW
Rewelacyjne autko w przystępnej cenie, porównując z autami tej samej klasy innych producentów wypada dużo lepiej pod względem użytych materiałów i miejsca zarówno w kabinie jak i w bagażniku.
~Michał Głuś
Kombi 1.0 MPI 75KM 55kW
Słaby, kultura pracy dobra jak na R3, spalanie bardzo niskie - potrafi spalić 6l gazu na 100km. Jednostka prosta i raczej bezawaryjna, uwielbiana przez złotówiarzy. (Silnik)
~tacek
Kombi 1.2 TSI 110KM 81kW
Fajne duże autko dla rodziny z 1 dzieckiem. Duży kufer. Wygodny. Dobrze go doposażyłem przed zakupem.
~sss
Hatchback Facelifting 1.0 TSI 95KM 70kW
Samochód zwinny mający bardzo dobre przyspieszenie. nawet przy 100 km/h przy wciśnięciu pedału do oporu zaczyna wciskać lekko w fotel - tego się nie spodziewałem. Bardzo dobra intuicyjna, wysoka funkcjonalność komputera. Bardzo dobre hamulce - z tyłu mam hamulce tarczowe. Jedyne mankamenty które zauważyłem, to wyciszenie silnika - nie jest doskonałe - no ale to klasa B w rozsądnej cenie. Czasami brak wystarczającej elastyczności silnika...
~karol_jaskulski
Hatchback 1.4 TDI 105KM 77kW
Tanie w eksploatacji auto, solidne wykonanie, przyjemne wrażenia z jazdy