Lista ocen Skoda Fabia III (127)

3,1
~Wiktor
Hatchback 1.0 MPI 75KM 55kW
Auto firmowe tak wiec nie mam niczego poza el szybami lusterkiem i klima. Jednak mam zdanie na temat tego auta zacznę od lakieru super cienki i podatny na odpryski , lampy bardzo słabe po ( nie mam na myśli oświetlenia drogi ) porysowane i zmatowiałe a to nowe auto podobno mają być wymienione na gwarancji , tapicerka kiepska widać że się wyciera a auto ma 33000 km plastiki jest to tzw golas wiec materiały mega kiepski piszczą i widać i czuć...
~ja555
Kombi Facelifting 1.0 TSI 95KM 70kW
Silnik w sam raz do tego auta nie za wolny nie za szybki, z innym bym nie kupił. (Silnik)
~amatus1
Kombi 1.2 TSI 90KM 66kW
Jak za tą cenę to rewelacja, w ciągu roku zrobione 23 tys km, wyjazd w góry, wakacje w Chorwacji. Radzi sobie bez problemu na dużych wzniesieniach. Wiadomo nie jest to autko na wyścigi ale dla rodziny 2+1 przy jeździe 120-140 super autko.
3,8
~Marcin
Kombi 1.0 TSI 110KM 81kW
Żeby auto mało paliło 6bieg należy wpinać dopiero powyżej 130kmh poniżej tej prędkości auto pali ok 9l na 100km (Skrzynia biegów)
~Gonzo
Kombi 1.0 MPI 75KM 55kW
Już wiem czemu te samochody tak trzymają cenę, za 30-40 tysięcy to naprawdę świetny i oszczędny wóz. Części tak tanie, że zakladam takie z serwisu a w miescie potrafię zejść ze spalaniem do 4l gazu!!! (Kraków). Polecam, jak ktoś ma, to niech nie sprzedaje, bo są takie czasy, że łatwo się wpierdzielić w koszta z innym autem, w Fabii noe ma co sie psuć. Paradoksalnie, to lepiej szukać bez cudów elektronicznych w wyposażeniu.
3,7
~Stefan
Kombi 1.2 TSI 110KM 81kW
Większość raportów spalania dla fabii kombi z silnikiem 1.2 tsi 110 KM można włożyć między bajki. Auto owszem mało pali jak się muska pedał gazu , przyspiesza jak 2 cylindrowym czinkłeczento i nie przekracza 110 k/h. A więc przy takim stylu jazdy nie potrzebne jest przepłacanie za TSI, w zupełności wystarczy 1.0 mpi Ale jak się trochę dynamiczniej pojedzie w mieście albo przyciśnie na autostradzie do 160 k/h to wypije jak nic spokojnie 12... (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
~B.
Kombi 1.2 TSI 90KM 66kW
Czasami przycina się jedynka przy pierwszym wbiciu następne wchodzą precyzyjnie. (Skrzynia biegów)
3,2
~own
Kombi 1.2 TSI 110KM 81kW
Jak na 110km i turbo to mizernie. Zbiera się od 2tys obr a nie jak producent pisze od 1,4 tys. Lekko zaszalejesz gazem a spalanie razy 2 ... (Silnik)
~shatchan
Hatchback 1.0 TSI 110KM 81kW
mogłoby być ciszej zwłaszcza przy tak malutkim silniczku (Wyciszenie)
Dziennik kosztów dla Skoda Fabia III
5,6
6,3
~Tomek
Kombi 1.2 TSI 110KM 81kW
Autko rewelacja w stosunku do ceny.Fajnie sie prowadzi duzy bagaznik i ladny wyglad.Polecam wersje z bogatym wyposazeniem.Radio bolero super sprawa plus szklany dach i felga 17.