Lista ocen Skoda Fabia III (127)

~Dariusz
Hatchback Facelifting 1.0 TSI 95KM 70kW
Wszystko rozmieszczone z myślą o kierowcy.-intuicyjnie. Przez 11 lat jeździłem fabią 2 1,2 TSI FL nie miałem zastrzeżeń!
~Artmar
Hatchback 1.2 TSI 90KM 66kW
Po ok. 20 000 km zaczął ciężko wchodzić pierwszy bieg. (Skrzynia biegów)
~Adam
Kombi 1.0 MPI 75KM 55kW
Dobrze wykonane i ekonomiczne auto. Jestem pozytywnie zaskoczony materiałami. Przy długich trasach fotele powinny być bardziej wygodne. Bardzo mało zużywa LPG. Bardzo dobra relacja ceny do jakości i ekonomicznej jazdy.
~Dejw
Kombi 1.4 TDI 90KM 66kW
Nie jest idealny jak każde auto, ale biorąc pod uwagę cenę do jakości jest bardzo dobrze. Proste, bezawaryjne i ekonomiczne tak można podsumować.
3,7
~Woki
Kombi 1.4 TDI 90KM 66kW
Żona jak go zobaczyła to powiedziała że to samochód z przed 2000r. i że nie chce nim jeździć i prosi z powrotem swoje 20letnie clio 1.4 16v , bo było ładniejsze i bardziej komfortowe, hmm no było.
3,7
~Rysiek
Hatchback 1.0 MPI 60KM 44kW
Samochodzik dość obszerny jak na tą klasę, drobne niedoróbki malarski, cienka powłoka lakiernicza. Uwaga na lakier, można łatwo zarysować.
~Jarek
Hatchback 1.0 MPI 75KM 55kW
Silniczek do jazdy z punktu A do B nic więcej. Pali mało, moc ma tylko do poruszania się po mieście. Ma delikatne wibrację, nie przeszkadzają. (Silnik)
2,8
~Michal
Hatchback Facelifting 1.0 MPI 75KM 55kW
Samochód żre paliwo jak smok. Na jedynce aktualne zużycie komputer pokazuje zawsze pomiędzy 10 a 12 litrów , na dwójce pomiędzy 8 a 10 litrów. A to sa biegi na których się jeździ w korku w mieście. Moje Clio diesel na dwojce spalało pomiędzy 3,5 a 4 litry wg wskazan komputera. Drugi raz bym nigdy nie kupił tej Skody. Do tego tandeta z plastiku, w czasie upałów podczas otwierania drzwi plastikowa posrebrzana klamka dosłownie została mi w ręku....
~Karol
Kombi 1.0 MPI 75KM 55kW
No demon prędkości to nie jest ale głównie chodziło mi aby dostać się tanio z punktu A do B i wszystko pięknie ładnie dopóki nie wysiadła pompa paliwowa na którą czekałem prawie 2 tygodnie z Czech. Koszt wymiany w autoryzowanym serwisie 1500zl. Wrażenia ogólne ok,normalne koszty eksploatacji nie odstraszaja także ogóle auto jako miejskie bardzo dobre.
Dziennik kosztów dla Skoda Fabia III
5,6
6,3
~Wojtek
Hatchback Facelifting 1.0 TSI 95KM 70kW
Auto fajne, praktyczne jak na swoją klasę. Na długa trasę słabe ale też da radę.