Lista ocen Skoda Kodiaq (64) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 33 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Saylo
SUV 2.0 TDI SCR 200KM 147kW
Po przejechaniu 4 tysięcy zaczęła przeciekać. Nie wiem czy to wada fabryczna czy wada projektu. Jak działa to biegi są zmieniane szybko i bez szarpnięcia.
~Coolvi
SUV 2.0 TSI 180KM 132kW
DSG7 nie jest arcydziełem inżynierii - od czasu do czasu szarpnie i słynie z problemów już w okolicach 100 tys km dlatego zostawię tutaj tylko 3 gwiazdy.
~Byk
SUV 2.0 TDI 190KM 140kW
najsłabsze ogniwo , wymiana po 4tys km, poprawy brak , stuki w skrzyni na nierównościach . Problem zgłaszany , ale serwis zawsze odpowiada , ten typ tak ma
~Byk
~Sheyk
SUV 2.0 TSI 180KM 132kW
Cicha płynna, bez zastrzeżeń. W trybie S trochę za długo idzie na wysokich. Moim zdaniem powinna zmieniać przełożenia z 500 obrotów niżej
~Dominik
SUV 2.0 TDI 190KM 140kW
Doskonale sprawdza się w codziennej eksploatacji, szczególnie przy spokojnej jeździe. Przełączenie w tryb sport poprawia szybkość reakcji.
~Adam
SUV 1.5 TSI ACT 150KM 110kW
Mogła by się troszkę szybciej zbierać, ale przy zmianie trybu jazdy na dynamic/sport nawet obciążone auto daje radę.
~Koni
SUV Facelifting 2.0 TDI SCR 200KM 147kW
Generalnie działa poprawnie. Czasem za bardzo podnosi bieg do gory i potrzeba paru sekund, aby zredukowała na nizszy
~DDz
SUV 2.0 TSI 190KM 140kW
Typowe DSG- czasem zakręcone jak termos. Ale do najgorszych skrzyń jej daleko. Być może przydałby się ten 8 bieg.
~Kodżak
SUV 1.5 TSI ACT 150KM 110kW
Jak pisałem powyżej - przesiadłem się z BMW. Steptronic jest półkę wyżej! Ale ceny serwisu zacierają ten niesmak.