Lista ocen Skoda Kodiaq (64) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 33 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Jarosław
SUV 2.0 TSI 190KM 140kW
Według mojej oceny - bardzo dobra.Biegi zmienia szybko i bez żadnych szarpnięć.W trybie sport działa również rewelacyjnie.
~Re
SUV 2.0 TDI 150KM 110kW
Biegi haczą skrzynia chodzi miękko moim zdaniem ekonomizer za wcześnie podpowiada zmiany biegów i w ogóle się nim nie sugeruję.
~Maciej
SUV 2.0 TDI 150KM 110kW
Jest to mój pierwszy dsg. Wcześniej miałem około 15samochodów z skrzynia manualna. Wniosek jeden nigdy więcej manuala.
~Zbyszek
SUV 1.4 TSI 125KM 92kW
Jest bardzo czuła i delikatna. Biegi wchodzą bardzo precyzyjnie. Można jechać na 6 biegu nawet z prędkością 70 km/h
~marcin
RS Facelifting 2.0 TSI 245KM 180kW
to najgorsze, zamula i widać ecoterroryzm tu ewidentnie, ale chodzi płynnie, bez szarpania i wycia
~Dejw
SUV 1.5 TSI ACT 150KM 110kW
Na trybie S bardzo fajnie reaguje, standardowy tryb dość ospały, jeżeli chcemy nagle przyspieszyć.
~G.M.
SUV 2.0 TDI 190KM 140kW
Poprzednie automaty dawały frajdę z jazdy DSG obecne to katorga , gubi się Lag i to norma w TDI
~Krzysztof
SUV 2.0 TDI 150KM 110kW
Super ale tylko w trybie Sport. Inne tryby - mułowato. Nie próbowałem trybu Indywidual.
~wawpiotrek
SUV 2.0 TSI 190KM 140kW
fajnie działa, szczególnie tryb sport, który można szybo załączyć i wyłączyć. Przydaje się przy wyprzedzaniu
~Marcin
SUV 2.0 TDI 190KM 140kW
DSG trochę ospałe. Odczuwalne lekkie opóźnienie. Da się z tym żyć. Powershift Forda tego nie mial.