Lista ocen Skoda Octavia I Kombi 1.6 MPI 102KM 75kW 2001-2010 (14) - Ergonomia

Na liście zabraknie 9 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Piotr
Kombi 1.6 MPI 102KM 75kW
Tutaj 5 gwiazdek z wielu powodów. Po pierwsze rozmiar auta - nie za małe, nie za duże, zaparkować się nim da, a na trasie i autostradzie większe bezpieczeństwo niż np. Fabią. Po drugie bagażnik - przeogromny. Pomimo że mam w nim koło zapasowe, to zawsze w nim wszystko zapakuje. Dodatkowy plus za gniazdo 12V. Lodówka turystyczna i bez problemu przewożę słoiczki i jedzenie z domu (jako student mam swoje przywileje :D ). Po trzecie, prostota...
~karroryfer
Kombi 1.6 MPI 102KM 75kW
Mam średniowyposażony model ale do ideału brakuje mu sporo. Dzwignia biegów taka sobie , radio za daleko ( nie mam w kierownicy) i średniej jakości. Lusterka są za to duże. Plastiki też trwałe ale bez rewelacji. Pozycja za kierownicą - jw (u mnie brak regulacji wysokości i odcinka lędzwiowego)
~Krzyś
Kombi 1.6 MPI 102KM 75kW
wszystko prawie na swoim miejscu, przełącznik ze wskaźnikiem LPG zmontowali jakoś tak że zasłaniam sobie prawą ręką :( uchwyt na kubek tylko z tyłu - ledwo mieści dużą kawę z McD... popielniczkę zasłania gałka zmiany biegów uchwyt na bilet parkingowy - rewelacja :P
~mentos4m
Kombi 1.6 MPI 102KM 75kW
W zasadzie nie mam do czego się przyczepić. Wkurza mnie jedynie brak lampek oświetlenia wnętrza z tyłu. Za to w bagażniku jest aż dwie :) Trochę za nisko umieszczony panel sterowania klimatyzacji.
~paderewsku
Kombi 1.6 MPI 102KM 75kW
za nisko panel od climatronika, trzeba oderwaćbardzo wzrok od drogi, na szczęście nie używa się go zbyt często (nie przestawia)
~shovel
Kombi 1.6 MPI 102KM 75kW
Brak sensownego miejsca na kubek dla kierowcy, schowek przy nogach pasażera otwiera się topornie. Kierownica niewygodna.
~MAREK .
Kombi 1.6 MPI 102KM 75kW
JAK NA 20 LETNIE AUTO JEST ZADOWALAJĄCE A NA CZASY W JAKIM POWSTAŁ SAMOCHÓD BYŁA NAPRAWDĘ DOBRA.
~Gumiś
Kombi 1.6 MPI 102KM 75kW
Brakuje mi pojemników na kubki. Jak kupuję sobie herbatę, to żona musi mi ją trzymać na kolanach.
~T>D
Kombi 1.6 MPI 102KM 75kW
Stare wnętrze bazuje na rocziku 96 ale umnie nic nie trzeszczy i materiały jak za tę cenę też ok
~Dereq - former Skoda user
Kombi 1.6 MPI 102KM 75kW
Pokrętła nawiewów rozmieszczone do niczego powinny być wyżej. Reszta przełaczników spoko.
Skoda Octavia I Kombi