Lista ocen Skoda Octavia I Kombi 1.6 MPI 102KM 75kW 2001-2010 (11) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 12 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Piotr
Kombi 1.6 MPI 102KM 75kW
Nigdy nie zdarzyło mi się, aby auto odmówiło posłuszeństwa. Ale staram się o nie dbać, olej i filtry regularnie co 15 tys, a co 10 tys. km. do gazownika na wymianę filtrów od LPG. Z poważniejszej usterki to sparciała guma przy termostacie (powolny wyciek płynu chłodniczego, ale po dolewce można było bez ryzyka dojechać do mechanika) oraz wymiana sondy lambda (na gazie łatwego życia nie ma). Wiele osób powie, że z taką sondą i check engine...
~Dereq - former Skoda user
Kombi 1.6 MPI 102KM 75kW
Brak powaznych usterek powiem Wam jedno do 100 000 nie zdarzyło sie żeby Skoda nie odpaliła od pierwszego razu, albo żeby sama zgasła. Potem pojawił się problem z czujnikiem który zignorowałem na początku i który pare razy mi napsocił. Ale po wymianie miodzio.
~T>D
Kombi 1.6 MPI 102KM 75kW
Nigdy nie zawiódł ale bezawaryjny nie jest, przy 160tyś wymiana prawego łożyska przód, pote przy 186tyś km falujące obroty, okazało się że uszkodzony zawór wydechowy, demontaż głowicy, przy okazji wymiana rozrządu adaptacja przepustnicy naprawa 2500zł
~shovel
Kombi 1.6 MPI 102KM 75kW
K A T A S T R O F A. Nowe auto: -spalanie oleju - 3l / 10000 km -padnięta skrzynia biegów -awaria pedałów sprzęgła / hamulca (hamulec nagle zaczął działać tylko na samym dole, a sprzęgło - na samej \"górze\") -awaria alternatora
~Krzyś
Kombi 1.6 MPI 102KM 75kW
po 3 latach zatarł się silnik jednego z wentylatorów chłodnicy - serwis chciał wymieniać cały zespół (1k PLN) - wziąłem zamiennik samego wiatraka za 250 + robocizna innch poważnych usterek nie stwierdziłem
~MAREK .
Kombi 1.6 MPI 102KM 75kW
REMONT SILNIKA JAKI ROBIŁEM TO NIE WIELKIE KOSZTA Z TEGO CO SIĘ DOWIEDZIAŁEM O INNYCH NIE WIEM.
~Grzegorz
Kombi 1.6 MPI 102KM 75kW
Na razie brak, ale jak tylko się jakaś pojawi zepchnę ten złom do jeziora.
~Gumiś
Kombi 1.6 MPI 102KM 75kW
Ani jednej poważnej naprawy jak dotąd. I tak niech już zostanie :)
~Tomek
Kombi 1.6 MPI 102KM 75kW
Żadnych usterek, branie oleju prawie niezauważalne, wszystko w najlepszym porządku.
Dziennik kosztów dla Skoda Octavia I Kombi 1.6 MPI 102KM 75kW
8,7