Lista ocen Skoda Octavia I Kombi 1.6 MPI 102KM 75kW 2001-2010 (15) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 8 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Piotr
Kombi 1.6 MPI 102KM 75kW
Z przodu jak najbardziej OK. Mam ponad 180 cm wzrostu i nie jest mi ciasno. Miejsca jest z tyłu jest mało. Osoby siedzące z tyłu odczuwają, że jest to samochód segmentu C. Ale dla mnie, młodego kierowcy (i zapewne dla innych młodych osób), który jeździ ze swoją narzeczoną (która także nie narzeka) i rzadko kogoś z tyłu zabiera, to to "mało miejsca z tyłu" przestaje mieć znaczenie. A jakby dzieci kiedyś przyszły, to i spokojnie fotelik się...
~Gumiś
Kombi 1.6 MPI 102KM 75kW
Dla mnie komfort jest ok, gorzej dla tych, co siedzą za mną :) Mają raczej mało miejsca na nogi, a ponieważ najwygodniej ma być kierowcy, nie przesuwam fotela do przodu. Bagażnik spory. Mieszczę zapasówke (w kole butla), skrzynkę na oleje i narzędzia, a mimo wszystko jest sporo miejsca na bagaże. Auto na pewno dla max 4 osób. 5 osób zmieści się na krótkie trasy, ale na podróże nie polecam. Auto jest długie, ale wąskie i brakuje miejsca na...
~mentos4m
Kombi 1.6 MPI 102KM 75kW
Za kierownica siedzi się bardzo wygodnie. Regulacja wysokości fotela i lędźwiowa bardzo się przydaje (polecam dokupić). Kierownica regulowana w dwóch płaszczyznach rewelacja. Pasażerowie przedniego fotela mają się dobrze. Z tyłu miejsca niezbyt dużo ale w moim przypadku nie ma to znaczenia bo rzadko ktokolwiek tam siedzi.
~Dereq - former Skoda user
Kombi 1.6 MPI 102KM 75kW
Przód OK. Tył maskara mało miejsca i niewygodne fotele. Lepiej nie siadajcie z tyłu jadąc w długą podróż. Bagażnik rewelacyjny! Całą kuchnie przewiozlem z IKEI oczywiście na 2 razy ale to i tak szok.
~MAREK .
Kombi 1.6 MPI 102KM 75kW
SAMOCHÓD DAJE SPORO PRZESTRZENI KIEROWCY W TRAKCIE PROWADZENIA JAK I 4 DOROSŁYM PASAŻEROM W 5 OSÓB KOMFORT NA TYLNEJ KANAPIE JEST BARDZO SŁABY.
~Krzyś
Kombi 1.6 MPI 102KM 75kW
z przodu idealnie - dużo miejsca z tyłu - no cóż mogłoby być troch więcej dla rodziny 2+ idealnie, dorośli z tyłu mogą nażekać na mało miejsca na nogi
~karroryfer
Kombi 1.6 MPI 102KM 75kW
Jak na tą wielkość jest ok - z tyłu chyba więcej miejsca niż w jedynce. Bagażnik też duży choć nie gigantyczny.
~T>D
Kombi 1.6 MPI 102KM 75kW
Polecam tylko dla 4 osobowej rodziny a dokadniej 2+2 czyli z małymi dziecmi wtedy wszyscy bedą zadowoleni
~zawaja
Kombi 1.6 MPI 102KM 75kW
Całkiem wygodnie z przodu, z tyłu trochę ciaśniej, no ale to koszt ogromnego bagażnika.
Dziennik kosztów dla Skoda Octavia I Kombi 1.6 MPI 102KM 75kW
8,7
9,2
~Grzegorz
Kombi 1.6 MPI 102KM 75kW
Dla kierowcy i pasażera jest ok, gorzej mają osoby siedzące z tyłu.
Skoda Octavia I Kombi