Lista ocen Skoda Octavia I Kombi 1.6 MPI 102KM 75kW 2001-2010 (12) - Widoczność

Na liście zabraknie 11 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Piotr
Kombi 1.6 MPI 102KM 75kW
Widoczność bardzo dobra, pomagają duże szyby za słupkami C. Ułatwiają wyjazd z parkingu, a także zmianę pasa ruchu, kiedy auto chowa się w lusterku w martwym polu. W ciągu roku chyba tylko raz mi się zdarzyło, żeby samochód schował się za przednim słupkiem przy szybie. Reszta jest w porządku. Wspomnę tutaj o dodatkowym plusie dla młodego kierowcy - nauka parkowania. Octavia nie jest wielka jak Superb, ale też nie jest mała. Ja przy niej...
~MAREK .
Kombi 1.6 MPI 102KM 75kW
POMIMO ŻE FOTEL KIEROWCY MA REGULACJĘ TROCHĘ MI TO NIE DO KOŃCA SPEŁNIA POTRZEBY MOŻNA TROCHĘ NARZEKAĆ NA WIDOK DO TYŁU ALE TO TYLKO W SYTUACJI ZABRUDZONEJ SZYBY, ALE TAK NIE NARZEKAM .
~mentos4m
Kombi 1.6 MPI 102KM 75kW
Do przodu bez zarzutu. Do tyłu też bo to czego nie widzę zobaczą czujniki parkowania :) Lewe lusterko mogłoby być asymetryczne (takie było w megance) ale już się przyzwyczaiłem.
~Krzyś
Kombi 1.6 MPI 102KM 75kW
No wielkie lusterko wsteczne - widać całą tylną szybę i boczki też :). Boczne lusterka w sam raz. Trochę stromych lewoskrętach przeszkadza lewy słupek.
~Tomek
Kombi 1.6 MPI 102KM 75kW
Żadnych zastrzeżeń nie ma, szyby odpowiedniej wielkości, nie za duże, nie za małe, widok do tyłu zadowalający.
~Dereq - former Skoda user
Kombi 1.6 MPI 102KM 75kW
Przód OK. Tył trzeba się przyzwyczaić ale duże i fantastycne lusterka pomagają przy cofaniu.
~yapa42wp.pl
Kombi 1.6 MPI 102KM 75kW
widoczość od strony pasażera słaba, do tyłu też mogłby być lepiej
~Grzegorz
Kombi 1.6 MPI 102KM 75kW
Mimo dość sporych gabarytów widoczność jest całkiem dobra.
~Gumiś
Kombi 1.6 MPI 102KM 75kW
Widoczność dobra z przodu i z tyłu.
~karroryfer
Kombi 1.6 MPI 102KM 75kW
Jest nieżle - przydałby się szyberdach jeszcze :)
Skoda Octavia I Kombi