Lista ocen Skoda Octavia I Kombi 1.6 MPI 102KM 75kW 2001-2010 (15) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 8 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Piotr
Kombi 1.6 MPI 102KM 75kW
Jak na klasę samochodu, wyciszenie jest OK. Do 100 km/h można spokojnie rozmawiać. Na autostradzie 130 - 150 km/h robi się niestety trochę głośniej. Ale i z narzeczoną, i też kiedyś z kolegą, byłem w stanie prowadzić rozmowy i oboje siebie słyszeliśmy. Kwestia przyzwyczajenia. Wspomnę jeszcze tutaj o dwóch rzeczach. Silnik na biegu jałowym potrafi zejść do prędkości obrotowej poniżej 700 obr/min (klimatyzacja wyłączona). Ten typ tak ma....
~mentos4m
Kombi 1.6 MPI 102KM 75kW
Według mnie głośno jak cholera chociaż jeździłem jako pasażer w OCTAVI II 1.9TDI i też było głośno. Ogólnie już się przyzwyczaiłem i mam to gdzieś. Jeżdżę raczej na krótkich trasach i nie szybciej jak 100-110km/h więc da się wytrzymać.
~MAREK .
Kombi 1.6 MPI 102KM 75kW
WYCISZENIE NIE JEST ZŁE ALE W PORÓWNANIU Z DZISIEJSZYMI SAMOCHODAMI NIE POWALA GŁOŚNO NIE JEST ALE ZAWSZE MOŻNA WYCISZYĆ NA WŁASNĄ RĘKĘ I WTEDY JEST NAPRAWDĘ OKEY.
~Dereq - former Skoda user
Kombi 1.6 MPI 102KM 75kW
To nie jest mocna strona Skody. Od czasu wyjazdu z salonu drzwi z prawej strony jakby nie były zamkniete, w salonie nic nie mogli poradzic. Słychać było lekki hałas.
~Gumiś
Kombi 1.6 MPI 102KM 75kW
Silnik działa cicho, ale wygłuszenie słabe. Słychać wszystko, co się dzieje na zewnątrz. Szumy czasem przeszkadzają.
~Krzyś
Kombi 1.6 MPI 102KM 75kW
ani cicho, ani głośno w porównaniu do tego czym jeździłem wcześniej rewelacja, ale w mercedesie, taksówce jest znacznie ciszej :P
~shovel
Kombi 1.6 MPI 102KM 75kW
głośno w wyższych zakresach obrotów, które ze względu na 5-cio biegową, za krotką skrzynię są w użyciu na trasach
~Grzegorz
Kombi 1.6 MPI 102KM 75kW
Silnik wyraźnie słyszalny przy poruszaniu się autostradą i drogami szybkiego ruchu.
~T>D
silnik 1.6 jest cichutki, no może na wyższych obrotach jest trochę gorzej
Dziennik kosztów dla Skoda Octavia I Kombi 1.6 MPI 102KM 75kW
8,7
9,2
~Tomek
Kombi 1.6 MPI 102KM 75kW
Powyżej 100 km/h trzeba podgłaśniać radio ponieważ zagłusza je silnik.
Skoda Octavia I Kombi