Lista ocen Skoda Octavia II Kombi Facelifting (35) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 42 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~tata_jagody
Kombi Facelifting 1.2 TSI 105KM 77kW
Daję trzy gwiazdki za materiał do wykończenia wnętrza. Wykładzina podłogi nie jest najlepsza, tkanina się mechaci przez co odkurzanie samochodu trochę wkurza. Ponadto widać tendencję do cięcia kosztów przez producenta. Kupując autko nie wiedziałem, że system audio to głośniki tylko w przednich drzwiach. W tylnych drzwiach są miejsca na montaż, ale głośników już nie montują. Skąpstwo !!!
~T.
Kombi Facelifting 2.0 TDI CR DPF 140KM 103kW
Bije konkurencję na głowę. Maksymalna wersja (bez nawigacji i sygnalizatora ciśnienia w oponach) poniżej 100000 PLN. Wybierając auto 2,5 roku temu cena była oczywiście jednym z kryteriów. Dla porównania, w takich samych opcjach Passat kosztował 134000 PLN, a Mondeo 137000 PLN (zdziwiło mnie, że droższe od Passata).
~Adam
Kombi Facelifting 1.8 TSI 160KM 118kW
Jestem bardzo zadowolony z zakupu tego samochodu. Fakt zapłaciłem za niego trochę drożej bo odkupiłem auto od firmy, ale miałem za to pewność że jest ono z wiarygodnego źródła i że było regularnie serwisowane. Dzięki temu nie musiałem inwestować w niego ani złotówki extra.
~mietek
Kombi Facelifting 2.0 TDI PD 140KM 103kW
Ciężko zdobyć egzemplarz używany w dobrym stanie. Ludzie mają w nosie jakość używanego paliwa (w TDI PD z DPF bardzo mocno zalecam używanie tylko niskosiarkowego paliwa Orlen ON Verva). Ale jak już trafimy dobry egzemplarz, jak zadbamy będzie nam długo służył.
~Tomek_D
Kombi Facelifting 1.4 TSI 122KM 90kW
Pewnie Koreańczycy dają więcej za mniej, ale jak potrzebujesz ogromnego samochodu w środku za rozsądne pieniądze to nie ma lepszego auta. W wersji Ambition nie ma może bajerów w wyposazeniu, ale do codziennej eksploatacji w zupełności wystarczy.
~T.
Kombi Facelifting 2.0 TDI CR DPF 140KM 103kW
Full opcja z plusem (szyber dach, jasna tapicerka, itd.), przyspieszenie ok. 8,5 do 100 km/h, pakowny, wygodny, ergonomiczny, z kapitalnymi właściwościami jezdnymi i kosztował ...nie całe 100k PLN. Poza przestrzenią dorównuje tylko (chyba) Golf.
~Michał B.
Kombi Facelifting 1.6 TDI CR DPF 105KM 77kW
Uważam, że bardzo dobry. Za 16900 kupiłem przestronne rodzinne auto, które wprawdzie dynamiką nie powala, ale za to jest niesamowicie ekonomiczne. Trzeba się liczyć z potencjalnymi drogimi usterkami, jak to w nowoczesnym dieslu.
~Sławek
Kombi Facelifting 1.6 MPI 102KM 75kW
Wybierając auto myślałem też o Kia Ceed, Oplu Astrze i Renault Megane. Przy podobnym wyposażeniu podobne były i ceny. Ale w żadnym aucie nie czułem się tak komfortowo jak w Octavii. I miała największy bagażnik.
~Zenosik
Kombi Facelifting 2.0 TDI CR DPF 110KM 81kW
Stosunek jakości do ceny jest bardzo dobry. Osobiście nie kupiłbym diesla (z racji ceny), bo jestem zagorzałym zwolennikiem LPG, ale Octavia jest naprawdę atrakcyjnym samochodem w swojej półce cenowej.
Dziennik kosztów dla Skoda Octavia II Kombi Facelifting
6,4
8,8
10,2
~Tomek
Kombi Facelifting 2.0 TDI CR DPF 140KM 103kW
Skonfigurowałem swoją wersję na bazie wersji Elegance i zapłaciłem 100k PLN (po negocjacjach oczywiście). Dla porównania w dniu zakupu za Passata musialbym zapłacić 134k PLN, a za Mondeo ...137k PLN.
Skoda Octavia II Kombi Facelifting