Lista ocen Skoda Octavia II (412) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 457 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~quba
Kombi 1.4 TSI 122KM 90kW
Niestety jakość idzie w parze z ceną. Nie jest to już ta atrakcyjnie cenowo auto jak Octavia Tour, nie mniej jednak na tle konkurencji wciąż wypada bardzo atrakcyjnie.
~nicolas13
Hatchback 1.4 MPI 80KM 59kW
W tej cenie/kupowalem z upustem 7,5tys/ konkurencje byla bez szans wersja mint z tymi prametrami byla cenowa klasa dla siebie auto bylo w cenie grubo ponizej 50tyy zl
~Marcin K.
Kombi 1.9 TDI PD 105KM 77kW
Bardzo dobry. Polecam gorąco. Jedyny mankament to salon z którego auto kupujecie. Szukając na terenie całego kraju mozna znaleść auto z dużo korzystniejszą ceną lub dostaniecie więcej.
~Octavia II Mint
Kombi 1.6 MPI 102KM 75kW
Jak to amerykanie mówią: you got what you paid for. Cena dobra za najważniejsze komponenty (silnik, zawieszenie), reszta to śmieci co sprawia, że auto generalnie wychodzi tanio.
~MikroKR
Hatchback 1.9 TDI PD 105KM 77kW
Długo szukałem, ale za te pieniądze nic nowego w miarę dobrego nie da się kupić. Ubezpieczenie pakiet za I rok tylko 1999 !! REWELA !! Tanie przeglądy serwisowe.
~prezes
Kombi 2.0 i 16V FSI 150KM 110kW
Jakosc bardzo dobra ale cena troche za wysoka byc moze ma to zwiazek z tym ze wciaz sprzedaje sie Octavie I.Moim zdaniem o te 10 tys za drogie sa wszystkie wersje .
~Mati
Kombi 1.9 TDI PD 105KM 77kW
Uważam, ze to dobry wybór, jakość materiałów przyzwoita. Dużo lepsza niż w Octavi I. Cena może nie az tak dużo niższa od konkurencji, ale zawsze mniejsza. Z samochodu jestem zadowolony
~MIK
Kombi 1.9 TDI PD 105KM 77kW
Wersja Classic z radiem, klimatyzacją ręczną i lakierem metalik za 83000zł to w mojej ocenie za dużo. Wysilając się na obiektywizm :) uważam, że cena 73-75 tys. zł byłaby adekwatna.
~ARTUR
Hatchback 2.0 i 16V FSI 150KM 110kW
Przy zakupie mojej octavii(2,0 FSI Elegance)nie kierowałem się ceną, ale jakością i wyposażeniem. Nawet wersja classic odpowiada standardom polskiego klienta...
Dziennik kosztów dla Skoda Octavia II
6,2
9,8
~Adam.
Kombi Facelifting 1.9 TDI 105KM 77kW
Jeśli cena jest dobra w promocji to niema problemu ale w normalnej sprzedaży bez upustów to rysujące się plastiki siedzeń oraz tapicerka siedzeń łapiąca brud.