Lista ocen Skoda Octavia II (412) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 457 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Zenosik
Kombi Facelifting 2.0 TDI CR DPF 110KM 81kW
Stosunek jakości do ceny jest bardzo dobry. Osobiście nie kupiłbym diesla (z racji ceny), bo jestem zagorzałym zwolennikiem LPG, ale Octavia jest naprawdę atrakcyjnym samochodem w swojej półce cenowej.
~Tomek
Kombi Facelifting 2.0 TDI CR DPF 140KM 103kW
Skonfigurowałem swoją wersję na bazie wersji Elegance i zapłaciłem 100k PLN (po negocjacjach oczywiście). Dla porównania w dniu zakupu za Passata musialbym zapłacić 134k PLN, a za Mondeo ...137k PLN.
~To był błąd
Hatchback 1.9 TDI PD 105KM 77kW
Początkowy omam minął i ujrzałem tandetne plastiki slaby silnik co ja w tym salonie robile spałem zamiast sprawdzić dokladnie auto. Mogłem kupić Meganke tak jak mi kolega z komisu radził.
~konradinio
Hatchback Facelifting 1.8 TSI 150KM 110kW
Czy za 70 tys. można kupić coś lepszego/innego? Pewnie tak, ale jak ktoś potrzebuje szybkiego samochodu, dużego, nie rzucającego się w oczy, może nawet trochę nudnego - to skoda oktavia jest dla niego.
~Gabriel / Wrocław
Hatchback 1.4 TSI 122KM 90kW
Mimo wszystko 70 tysięcy to sporo, ale w konkluzji tego, co napisałem powyżej zdecydowanie warto. Osoby, którym na wyposażeniu dodatkowym mniej zależy mogą kupić taką Oktawkę dobre 15.000 taniej.
~Cukierek
Scout 2.0 TDI CR DPF 140KM 103kW
Kupujac to auto w dobie kryzysu, kiedy mozna zmusic Dealera do duuuuzego upustu, odstajesz jakosc warta ceny. Cena cennikowa jest bardzo wysoka - ale na szczescie ma sie nijak do obecnej rzeczywistosci.
~artur.bogacki@aster.pl
Hatchback 1.9 TDI PD 105KM 77kW
Jestem pod dużym wrażeniem.Skoda OCTAVIA 1.9TDI 110KM wersja RIDER.Bardzo wysoka kultura pracy zapas mocy osiągi i to rewelacyjnie niski spalanie!Kupujcie Skodę jest tego warta.Pozdrawiam.
~Marcin
Hatchback 1.9 TDI PD 105KM 77kW
Tę ocenę to raczej kazdy sam powinien wystawić. Ja uważam, że za takie wyposażenie ( pełen wypas ) w innych markach raczej trzeba wiecej zabulić. Oczywiscie mam na mysli renomowane marki samochodów
~mcturbo@wp.pl
Kombi 2.0 TDI CR DPF 140KM 103kW
120tys zł za RSa, śmiechu warte, właściwie teraz tylko płakać jaki byłem głupi. To jest moja trzecia skoda i NIGDY WIECEJ! Skoda to juz nie jest VW to czeszka. Tesknie za starą bmw.
~lonerr
Kombi 1.9 TDI PD 105KM 77kW
Cena modelu jeżeli mowa o nowych autach to naprawde godna uwagi propozycja. Po przejechaniu 200 tys sie okaże czy Skoda Octavia II to masówka czy dobre auto, godne polecenia. Pozdrawiam.