Lista ocen Skoda Superb II (169) - Całokształt

Na liście zabraknie 62 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~maras86
Sedan 2.0 TDI CR DPF 140KM 103kW
Po pół roku użytkowania pierwsze wrażenia jak najbardziej pozytywne. Superb to taka "luksusowa twarz" Skody i faktycznie tak jest. Auto spisuje się póki co rewelacyjnie. Wrażenia z jazdy również pozytywne. Na tę chwilę nie widzę minusów. No może poza rozmiarami auta, ale z tym trzeba było się liczyć. Miało być przestronne i pakowne - to jest!
~Marek
Kombi Facelifting 2.0 TSI 200KM 147kW
Posiadam Skodę Superb II kombi z 2015r. w wersji Elegance z mocnym 200 konnym benzynowym silnikiem. Samochód według mnie ma prawie same zalety oprócz jednej - spalanie. Przyzwyczajony do jazdy dieslem, zapotrzebowanie na "wache" ok. 8-10 l to jak na razie dla mnie abstrakcja. W mojej wersji chyba najsłabsze ogniwo to system multimedialny oraz głośniki.
~Krzysiek
Kombi 1.8 TSI 152KM 112kW
Bardzo dobry samochód do jazdy w długie trasy. Miasto nie jest jego przeznaczeniem - długość nie pozwala zaparkować jak Smart\'a, chociaż nie można zarzucić Superbowi braku zwrotności. Duży rozstaw osi oraz niesamowicie przestronne wnętrze pokazują prawdziwie przeznaczenie Superba - łykanie kolejnych kilometrów bez większego wysiłki.
~malypb
Sedan 3.6 FSI 4x4 260KM 191kW
Bardzo wygodne, przestronne auto z kopytem! Udanie laczy w sobie wiele kompromisow. Auto rodzinne - "sportowe", praktycznosc - fun z jazdy, itp. itd. Jezeli chodzi o stosunek kosztow do jakosci i osiagow to moim zdaniem nie ma zadnych konkurentow. Bliskie sa Insignia 2.8V6 lub C5 3.0V6 HDI. Konkurencja premi8um to juz zupelnie inne pulapy cenowe.
~MC SZY
Kombi 2.0 TDI CR DPF 170KM 125kW
Samochód poprostu idealny. Może nie jest najpiękniejszy lecz ilośc miejsca i rozwiązania w nim zastosowane to rekompensują. Miałem prawie najwyższą opcje łącznie z panoramą i łopatkami. Kupiłbym drugi raz tylko z napedem 4x4. niestety bardzo tego mało, a jak już są to z wyposażeniem nie dorównuje do tego co miałem.
~czaki
Sedan 1.8 TSI 160KM 118kW
Świetny, wygodny, bezawaryjny samochód. Trzeba tylko nie kupować trupa, który ma 200 tys. cofnięty licznik, alby był składany z 3 innych. Zawieszenie jest pancerne, środek bardzo dobrze wykończony (nie to co np. octavie z tych roczników). Wyposażenie zazwyczaj też jest bogate. W tej cenie bardzo ciężko znaleźć coś porównywalnego.
~radziu
Kombi Facelifting 2.0 TDI CR DPF 170KM 125kW
Obecnie rowniez A6 jak wspomnialem ale wsiadam do Skody duzo chetniej niz do A6 w co sam na poczatku nie bylem w stanie uwierzyc. Obszerne i wygodne auto segmentu sredniego na codzien i na wypady z rodzina i co przede wszystkim za normalne pieniadze. Moim zdaniem doskonaly stosunek ceny do jakosci i wyposarzenia.
~Rafuzz
Sedan 1.8 TSI 160KM 118kW
Auto duże, komfortowe, przystępne cenowo, nieźle wyposażone wg mnie całkiem ładne (z przodu) wysoko położona maska, szeroka stojąc przy nim robi wrażenie. Jeżeli chodzi o tył jest słabo, brzydko, chyba coś nie poszło " nie pykło" projektantom. Zresztą jak wygląda każdy widzi i ma własną opinię.
~pawel1419
Kombi 1.8 TSI 160KM 118kW
Ogólnie auto bardzo ładne, wygodne, mega przestronne, fajnie wyposażone i dynamiczne. Jednak bardzo awaryjne, mam go niecały rok ale na lawecie był już 4 razy. Psuje się często, a serwis jak na Skodę jest bardzo drogi. Poprzednio miałem Insignie, zmienilem na Superba i póki co to najgorszy z moim samochodów.
~artek
Sedan 1.4 TSI 125KM 92kW
To moja 2-ga opinia. Pierwszą napisałem 5 lat temu, kiedy miałem przebieg 2.000 km. Dziś mam 126.000 km i dokładnie to samo zdanie o tym aucie. Jest ekstra. Wielkie, niezawodne, tanie w utrzymaniu i nie "bije po oczach" znaczkiem na masce :)) Więcej info jest w szczegółowej ocenie.