Lista ocen Skoda Superb II (169) - Całokształt

Na liście zabraknie 62 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~sławek
Kombi Facelifting 2.0 TDI CR DPF 170KM 125kW
Bardzo komfortowe auto, niezwykle pojemne, dynamiczne i jednocześnie oszczędne. Do tego cena zakupu nowego samochodu była w porównaniu do konkurencyjnuch marek niewygórowana. Ford Mondeo, którym jeździłem przez ostatnie 4 lata był badzo fajnym samochodem, jednak Skoda przewyższa go niemalże w każdym aspekcie... może poza wyglądem, bowiem o ile Modeo jest moim zdaniem wizualnie bardzo atrakcyjnym samochodem, o tyle Superb jest dosyć brzydki.
~SŁavko
Kombi 1.8 TSI 160KM 118kW
W mojej ocenie auto zasługuje na najwyższe "laury" z wielu powodów, m.in. ta przestronność wnętrza i komfort! Miejsca z tyłu jest jak w o wiele droższych autach, a nawet na szerokość po posadzeniu 3 dorosłych osób z tyłu nikt nie narzeka na ciasnotę wewnątrz. Druga godna pochwały rzecz to silnik, 1.8TSI radzi sobie nadzwyczaj dobrze, nawet podczas podróżowania w komplecie, a w porównaniu do mojej poprzedniej Astry jest bardzo...
~Zaxmi
Sedan 2.0 TDI CR DPF 170KM 125kW
Jako samochod jestem zadowolony. Nie zawiodłem się nigdy na nim. Rocznie robie nim ok 40tys km. Podróże na wakacje są komfortowe a parkowanie w mieście bez problemu mimo że każdy powie przecież to nie jest samochód do miasta. Ma 4.8m a nie było żadnego problemu że ma taką długość. Parkowanie równolegle bez problemu a z asystentem parkowania bajka! SoundSystem pięknie brzmi ale mogło być lepiej z niskimi tonami.
~TestMan
Kombi Facelifting 2.0 TDI CR DPF 140KM 103kW
Samochód właśnie testuję, rozważając jego zakup w przyszłości. Przejechane 1200 km w trzy dni. Wersja Active, więc podstawowa, cena bazowa 95 tys. zł. Ogólna ocena dobra, minusy to: brak aluminiowych felg w tej wersji, brak sterowania w kierownicy, czujniki parkowania tylko z tyłu, tylko jedno podgrzewane lusterko (kierowcy), smutne plastiki wewnątrz i cena nie adekwatna do tej wersji wyposażenia.
~Jakub
Kombi 1.9 TDI PD 105KM 77kW
Świetny samochód, naprawdę jestem z niego bardzo zadowolony, użytkuję już jakiś czas i jeszcze mnie nie zawiódł. Ma wszystko czego potrzebuję, a komfort jazdy jest jak z bajki. To auto spełnia wszystkie moje wymagania i zanim ktoś napisze, że "kierowcy Skody nie bzykają". niech wejdzie na lg mojej znajomej: @pobudzenie, bo ten mit został tam przeze mnie obalony :) Pozdrawiam.
~MirMac
Sedan 2.0 TDI CR DPF 170KM 125kW
Bardzo lubię Skodę, ale nie mogę pogodzić się z tym, że nie jestem już pewny tego, czy znowu coś nie wyskoczy. Z powodu uszkodzonej navi miałem stracony wyjazd do D. Tryb awaryjnej pracy silnika 300 km od domu nie należał do przyjemnych doświadczeń. Miałem wcześniej Peugeota 407 sw 2.0 hdi- nie powiem- też się psuł, ale nigdy nie miałem TAKICH problemów jak teraz ze Skodą.
~Bogdan
Sedan 2.0 TDI CR DPF 170KM 125kW
Znakomite auto, za dosłownie ułamek ceny jakie należy zapłacić za inna markę i znaczek. Poprzednio jeździłem tylko Volvo - ostatnio S80 poprzedniej generacji. Lepiej wyposażony Superb jaki kupiłem wersja Platinum kosztuje o 150 000 mniej, aniżeli S80 który chciałem kupić - wersja Summum(!!) - trakcja, osiągi i ilość miejsca we wnętrzu lepsze niż w S80 - czegóż chcieć więcej?
~rafalwojciechowski@poczta.onet.pl
Sedan 1.9 TDI PD 105KM 77kW
Świetne auto, w odróżnieniu od fotografii na żywo samochód bardzo reprezentacyjnie i ciekawie wygląda, dużo miejsca, świetna jakość wykonania, deska rozdzielcza z chromowanymi ramkami trąca wręcz luksusem, w środku cisza, nic nie skrzypi, nic nie hałasuje, superwygodne fotele, i niezniszczalny silnik diesla, który potrafi zejść do 4,5L na trasie, jeste bardzo dobrze!
~Marcin
Sedan Facelifting 2.0 TDI CR DPF 170KM 125kW
Jestem bardzo zadowolony z tego samochodu. Sedan może nie jest zbyt urodziwy, ale kupiony bardziej rozsądkiem niż oczami i uważam, że było warto. Kupiony z Das Welt Auto z przebiegiem lekko ponad 200 tys. km, u mnie na tą chwilę blisko 300 i nic grubszego się nie działo. Regularne wymiany oleju w silniku i skrzyni DSG i może to jest klucz do sukcesu.
~Adriano
Sedan Facelifting 1.8 TSI 160KM 118kW
Auto poleasingowe, w super stanie, zadbane, pachnące nowością. Auto ekonomiczne, ergonomiczne, przestronne, bagażnik nie do zapełnienia. W trasie zbiera się szybko, nie ma problemów z wyprzedzaniem. Z eksploatacji, oprócz standardowych wymian oleju i filtrów, klocków i tarcz hamulcowych, wymieniałem tylko przednie łączniki stabilizatorów.