Lista ocen Skoda Superb III Liftback Facelifting 2.0 TSI 190KM 140kW od 2019 (7) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 2 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Łukasz
Liftback Facelifting 2.0 TSI 190KM 140kW
Po około 10tyś km, podczas przyśpieszania pojawił się dziwny rezonans na wysokości słupka B od strony pasażera. Jedna wizyta w ASO i od razu wiedzieli o co chodzi ( poprawiono przymocowanie przewodów paliwowych idących ze zbiornika do silnika )
~Sobek_wow
Liftback Facelifting 2.0 TSI 190KM 140kW
Szumiący system audio (opisany dokładniej w innych sekcjach mojej opini) oraz delikatne stukanie / trzestrzenie w okolicach klamki wewnętrznej przednich drzwi pasażera przy nierównościach na drodze.
~Skoda
Liftback Facelifting 2.0 TSI 190KM 140kW
Jak na przebieg to fatalnie. Najpoważniejsza to awaria s.o.s oraz awaria sprężarki klimatyzacji, czujnik deszczu działa dziwacznie, czasem całą szybę musi zapadać żeby łaskawie zareagował .
~Kierowca
Liftback Facelifting 2.0 TSI 190KM 140kW
Jak masz auto na 3 lata to piszesz że jest boskie bo trzeba się go pozbyć ale prawda jest taka że to słabe auta .
~Marcel
Liftback Facelifting 2.0 TSI 190KM 140kW
Nowe auto i ciągle serwis , co po 4 latach mechanik stanie się znajomym i przyjacielem ?
~Kierowca22
Liftback Facelifting 2.0 TSI 190KM 140kW
Sporo ok 11 reklamacji nie wiem ?ale to jak pamiętam najgorsze auto jakie miałem .
~Wojtek
Żadnych usterek.