Lista ocen Skoda Superb III Liftback Facelifting 2.0 TSI 190KM 140kW od 2019 (7) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 2 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Sobek_wow
Liftback Facelifting 2.0 TSI 190KM 140kW
W trubie drive strasznie ospała, potrzebuje dobrych kilku sekund aby zareagować na wciśnięcie gazu a później kręci bezsensownie wysoko na ponad 5 tyś obrotów... Na sport jeździ się fajnie ale u mnie podnosi o jakiś litr spalanie w porównaniu do drive (do jakiś 9-10l / 100km głownie na przedmieściach)
~Łukasz
Liftback Facelifting 2.0 TSI 190KM 140kW
Jest to mój pierwszy samochód z automatem. Biegi zmienia bez żadnych szarpnięć, wręcz nieodczuwalnie. Troszkę w trybie normalnym ospała podczas przyspieszania ale właśnie po to stworzono trym S.
~Marcel
Liftback Facelifting 2.0 TSI 190KM 140kW
Opóźnienia w pracy skrzyni irytują by nie stwierdzić że są niebezpieczne nigdy nie wiadomo co DSG zrobi szybko ruszy czy może stanie na 3s i nic nie robi .
~Wojtek
Liftback Facelifting 2.0 TSI 190KM 140kW
Tak jak już wspominano potrzebuje 1-2 sekund na rozkręcenie się. A poza tym zmienia biegi niezauważalnie. Sprawia wrażenie delikatnej.
~Skoda
Liftback Facelifting 2.0 TSI 190KM 140kW
To podobno taki urok dsg . Przed zakupem polecam to sprawdzić jeśli ktoś nie zna dsg bo to później może odebrać radość z użytkowania .
~Kierowca
Liftback Facelifting 2.0 TSI 190KM 140kW
DSG to kiepska skrzynia bo ma takiego laga jak żadna inna skrzynia .
~Kierowca22
Liftback Facelifting 2.0 TSI 190KM 140kW
DSG jest słabe mit o jej super działaniu jest zabawny .
Skoda Superb III Liftback Facelifting