Lista ocen Skoda Superb III (103) - Karoseria

Na liście zabraknie 122 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Beblok
Liftback 2.0 TSI 272KM 200kW
Jeśli chodzi o moje upodobania to bryła tego samochodu jest prześliczna. Mało które auto aż tak bardzo mi się podoba. Szkoda tylko, że lakiery nie są już tak trwałe jak kiedyś. Mam czarny kolor i każda ryska jest bardzo widoczna a jest ich już troszkę. No cóż. Liczyłem się z tym.
~Mike
Kombi 2.0 TDI 150KM 110kW
Bez uwag - wcześniej eksploatowałem samochody japońskie, które często były bardzo podatne na zarysowania karoserii. Nawet na trudnym czarnym lakierze nie widać wielu smug - choć po części to zasługa powłoki ceramicznej, którą samochód pokryłem.
~gregor
Liftback 1.8 TSI 180KM 132kW
Mi się podoba, inaczej bym nie kupił. Żonie się nie podoba - co zrobić. Nie wiem co jeszcze napisać o karoserii. No może to że warto pokryć ceramiką, bo nowoczesne farby ekologiczne to porażka. Kosz porządnej ceramiki to około 2tyś zł. Warto.
~cinderella
Liftback 1.8 TSI 180KM 132kW
Jakaś cienka ta blacha wystarczy palcem przycisnąć i się wygina. Sugerowano nawet aby klapy od silnika nie dociskać bo powstaną wgnioty. Na progach łatwo zbiera się brud co w oplach nie miało miejsca przy ich gigantycznych uszczelkach.
~Świerszcz
Kombi 2.0 TDI 150KM 110kW
Nie mam zastrzeżeń jak na razie Jedyny mankament to centralny zamek mikrochip siada w drzwiach kierowcy i dzwinotwieraja się losowo raz otworzy 3 drzwi pasażera a kierowcy trzeba otwierać od wewnątrz raz na odwrót
~paulo sousa
Kombi Facelifting 2.0 TSI 280KM 206kW
Jedna gwiazdka odjęta za bardzo delikatne listwy dekoracyjne w dolnej części drzwi. Od strony przednich kół są fabrycznie delikatnie zadarte do góry i pękły po jednym myciu na myjni automatycznej. Od tej pory tylko myjnia ręczna
~Paweł
Liftback Facelifting 2.0 TDI 190KM 140kW
Lakier dramat. Jak ktoś kiedyś napisał- rysuje się od samego patrzenia. Jeżeli chodzi o wygląd to ocena subiektywna więc każdy oceni sam. Wnętrze pozostawi trochę do życzenia szczególnie jakość użytych materiałów.
~RBI
Kombi 2.0 TDI 150KM 110kW
Dobrej jakości materiały. Nic złego się nie dzieje. Żadnej korozji na razie nie zauważyłem. Elektryczna klapa bagażnika dotąd nie zawiodła. Inne elementy też. Do tego ogromna ilość miejsca dla pasażerów i dla bagażu.
~Darek
Liftback 1.4 TSI 150KM 110kW
Wg mnie auto wygląda świetnie. Sprawia wrażenie samochodu droższego niż faktycznie jest. Dla mnie najlepiej wyglądający samochód w swojej klasie. Uroku zdecydowanie dodaje też ledowe lampy i system oświetlenia otoczenia.
Dziennik kosztów dla Skoda Superb III
6,4
8,1
~Sobek_wow
Liftback Facelifting 2.0 TSI 190KM 140kW
Jedną dziwną sytuację miałem, przy tankowaniu pokapało mi trochę paliwa i chciałem wytrzeć ręcznikiem papierowym ze stacji benzynowej. BARDZO DELIKATNIE przetarłem i zrobiła się rysa...