Lista ocen Skoda Superb III (103) - Karoseria

Na liście zabraknie 122 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Kemot
Liftback Facelifting 2.0 TSI 280KM 206kW
Myślę, że nie wyróżnia się niczym od konkurencji. Po dotknięciu gałązek bzu, przy parkowaniu, pozostały mi rysy na boku, a przede wszystkim na piano black zamontowanym na słupku środkowym.
~liael
Liftback 2.0 TDI 150KM 110kW
hmmm w aspekcie wizualnym i funkcjonalnym atrakcyjna, poziom wykonania średni - szczeliny i spasowanie drzwi nie do końca perfekcyjne - a samochód kupiłem nowy i nie zaliczył żadnej kraksy
~KR
Liftback 1.8 TSI 180KM 132kW
Wygląda ok. Jeszcze nikt nie wie jak będzie po 10 czy 15 latach. Jedynie plastiki mogłyby byś twardsze bo załapałem już kilka drobnych dziurek po małych kamieniach na zderzaku nawet nie wiem kiedy.
~uzzytkownik
Kombi Facelifting 2.0 TSI 280KM 206kW
Nie jest tak, że powiesiłbym sobie plakat z Superbem nad łóżkiem będąc w podstawówce, ale umówmy się - jest proporcjonalny, dobrze wykonany i nawet odróżnia się od innych pojazdów.
~Bartek
Kombi 2.0 TDI 150KM 110kW
Wygląd kwestia gustu, mi się podobał bardziej od Passata i dlatego jest Superb. Uwaga na przednią szybę, jest dosyć miękka i łatwo porysować usuwając oblodzenie!
~Robpol
Liftback 1.4 TSI 150KM 110kW
Rewelacyjne możliwości przewozowe pomimo że to nie kombi. Bardzo atrakcyjny wygląd auta w szczególności w jaśniejszych kolorach. Ja miałem szary business super w utrzymaniu
~Piotrek
Kombi 2.0 TDI 190KM 140kW
mój samochód dodatkowo został zabezpieczony korekta lakiernicza u detailera, jestem pewny, że nigdy korozji nie będzie, poza tym skody nie mają takiej tendencji
~Kris
Liftback Facelifting 1.5 TSI 150KM 110kW
Bez zastrzeżeń. Mam czarnego więc pucowanie 2 razy bardziej pracochłonne ale wiedziałem na co się piszę. Natomiast wypucowany robi wrażenie.
~Dominik
Kombi Facelifting 2.0 TSI 190KM 140kW
Dość łatwo o liczne odpryski na przednich słupkach, froncie maski i przednim zderzaku. Zarysowania w okolicach klamek i na belce załadunkowej.
~adam_skotniczny
Liftback 1.4 TSI 150KM 110kW
Bardzo fajna linia nadwozia, elementy bardzo dobrze spasowane. Na lekki minus są nisko osadzone czujniki parkowania, co w zimie wymusza ich częste czyszczenie.