Lista ocen Skoda Superb III (103) - Karoseria

Na liście zabraknie 122 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Kamil B.
Liftback 2.0 TDI 190KM 140kW
Miękki lakier moja 21 letnia BMW z przebiegiem 267000 plus to co cofnęli na granicy ma mniej kółek niż superb. Kupujesz nowy polecam ceramikę na początek
~Jan
Kombi 1.8 TSI 180KM 132kW
Auto jest bardzo duże w środku i o to mi chodziło. Jedyny minus to dekory piano black na słupku środkowym - rysy robią się już od patrzenia.
~Przemek
Liftback 2.0 TDI 190KM 140kW
Wgląda super. Ale jak wszystkie nowe samochody ma problem z twardościom powłoki lakierniczej (mała odporność na zarysowania). Polecam powłokę ceramiczną.
~Damian
Kombi 1.8 TSI 180KM 132kW
jakosc lakieru przeciętna, po 2 miesiacach i dwóch myjniach bezdotykowych sporo drobnych rys. Słupki piano black rysują sie od patrzenia !!!!
~Piotrek
Liftback 2.0 TDI 190KM 140kW
Lakier ładny ale delikatny, szybko się rysuje ale wystarczy dobra pasta i znika . Takie te ekologiczne lakiery.
~Gobik
Kombi 2.0 TDI 190KM 140kW
Ładna bryła nadwozia felgi standardowo 18"Kolor brąz dodatkowo zabezpueczyłem auto ceramiką ceramic pro. Prezentuje się bardzo dobrze.
~Maciej
Liftback 2.0 TDI 190KM 140kW
po 10 tys km ciężko o ocenę, na pewno auto mogło zostać lepiej zmontowane w fabryce, drzwi i listwy nie są równe.
~BogdanJ
Liftback Plug-In Hybrid 1.4 TSI Plug-In-Hybrid 218KM 160kW
Auto bardzo ładne i przestronne. Duży bagażnik - chociaż bateria zmniejsza pojemnosc to i tak dużo zostaje.
~manfretka
Kombi 1.5 TSI ACT 150KM 110kW
Duża, przestronna. Nie oceniam wyglądu, mi się nie podoba, ale o gustach się nie dyskutuje.
~JaPan
Kombi Facelifting 2.0 TSI 190KM 140kW
Wygląd to kwestia gustu. Raczej nikt nie będzie się zachwycał. Praktyczność na najwyższym poziomie.