Lista ocen Skoda Superb III (144) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 81 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Wojtek
Liftback 2.0 TDI 190KM 140kW
Serwisy gratis w okresie gwarancyjnym w ramach jakiegoś tam pakietu. Jeśli chodzi o resztę, chyba porównywalnie w klasie. Rewelacji nie widzę.
~skodonieholik
Liftback 2.0 TDI 190KM 140kW
nie spodziewałem się takiego spalania w takim aucie, serwis do zniesienia ( tylko nie korzystamy z ad blue w serwisie). Wszystko na akceptowalnym poziomie
~Piotr
Kombi 2.0 TSI 280KM 206kW
Spalanie raczej umiarkowane biorac pod uwage moc silnika. Przesiadlem sie z 2.0 TDI CR 170 KM 4x4. Duzo lepsza kultura pracy silnika od diesla.
~Michał
Liftback 1.4 TSI 150KM 110kW
koszty przeglądów akceptowalne chociaż trzeba szukać w kilku serwisach bo ceny mogą mieć sporą rozbieżność przy tym samym zakresie
~Krzysiek
Liftback 1.5 TSI ACT 150KM 110kW
Moje spalanie w mieście około 7 litrów, w trasie 5,5. Może nawet mniej, raz zrobiłem 1210 km na jednym tankowaniu.
~Dariusz
Kombi 2.0 TSI 280KM 206kW
Każdy ma własny poziom co jest drogie a co nie. Dla mnie koszty utrzymania auta są skorelowane do jego jakości więc do przyjęcia
~Filip
Liftback 1.6 TDI Greenline 120KM 88kW
Auto niezawodne. Spalanie Gdańsk- Warszawa na tempomacie 120/160 4.7l. Trasa Do Czech na narty w 4 osoby z pełnym bagażem 5.5 l
~Bartek
Kombi 2.0 TDI 150KM 110kW
Spalanie miasto 8-9; trasa 6-7. Koszty przeglądów na poziomie podobnym do innych popularnych marek w tym segmencie.
~VTEC
Liftback 2.0 TDI 190KM 140kW
Będę tu nieobiektywny, bo to auto służbowe, ale po przebiegu 21tys km poza paliwem póki co...żadnych innych wydatków.
~Piotrek
Kombi 2.0 TDI 190KM 140kW
auto kosztuje swoje, póki co jest gwarancja, ale ci co nie biorą gwarancji narzekają że niektóre rzeczy kosztują