Lista ocen Subaru Outback IV (32) - Silnik

Na liście zabraknie 15 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~woodstock
Crossover Facelifting 2.0 D 150KM 110kW
Wystarczająco dynamiczny, oszczędny i co dla mnie szczególnie ważne - niesamowicie cichy. Ścigać się tym nie da, ale komfortowo przemieszczać jak najbardziej. No i ten boski dźwięk silnika który dochodzi do kabiny.
~Mariusz
Crossover 2.0 D 150KM 110kW
Cztery gwiazdki dlatego, że silnik z jakiś powodów czasem na biegu jałowym \"0\" pracuje głośno i niereguralnie. Inżynierowie Subaru też nie wiedzą WHY ?!?!? To moje drugie Subaru, poprzednie Legacy w Dieslu miało ten sam problem.
~Kali
Crossover 2.0 D 150KM 110kW
oszczędny, dość cichy, po tuningu naprawdę mocny. Potrzebny dobry mechanik. W moim przypadku problemy z DPFem z powodu pękniętego dolotu, czego w ASO nie mogli zdiagnozować :(
~makarewicz71
Crossover 2.0 D 150KM 110kW
Wymiana krótkiego silnika na gwarancji i jest ok. Przejechane 230 000 km wszystko ok, silnik wymieniony przy 75 000. Bardzo mało pali, do 120 km/h około 6 litrów.
~Kot
Crossover 3.6 R 260KM 191kW
Bardzo dobra kultura pracy oraz elastyczność przy małym jak na tę pojemność zużyciem paliwa (średnio 10.0 l/100km, w trasie 8.1 l/100km przy spokojnej jeździe 90-100km/h).
~BC
Crossover 2.0 D 150KM 110kW
Silnik jak dla mnie ma niespotykana elastyczność. ciągnie od 1300 obrotów, a powyżej 1500 to już bardzo ładnie przyśpiesza. Brak wibracji, nic nie słychać, trzeba śledzić obrotomierz.
~Piotr
Crossover Facelifting 2.0 D 150KM 110kW
Silnik ładnie się kręci i brzmi w zakresie 2-3,5 tyś. obr/min. Moment wyraźnie osiągalny właśnie w tym zakresie/ Do pełni szczęścia brakuje choćby ze 30 KM.
~west
Crossover 2.0 D 150KM 110kW
Nie daję - doskonale,bo zawsze może być lepiej. Jak dla mnie kultura, elastyczność spokojnie wystarcza. Mi przypomina to diesla V6 Audi A6.
~Marek
Crossover 2.0 D 150KM 110kW
Silnik cichy i elastyczny szczególnie w porównaniu z Vectrą 1,9 CDTi. Przyjemne jest to, że po przekroczeniu 3000 obrotów/ min dalej silnik ciągnie.
~Kario
Crossover 3.6 R 260KM 191kW
Silnik cichy, ogromny moment od niskich obrotów, pracuje aksamitnie (jak przystało na H6). Bardzo niskie zużycie paliwa i pełno mocy.