Lista ocen Suzuki Liana Hatchback (48) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 38 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~piotr_ch@o2.pl
Hatchback 1.6 i 16V 2WD 103KM 76kW
Typowy emerytowóz. Idealny na miasto. Przy dużych prędkościach potrafi być mało stabilny i nie nadaje się do szybkiego pokonywania zakrętów ale byłem tego świadom przed zakupem także dla mnie to nie wada. Aha, uwaga na boczny wiatr przy wyprzedzaniu ciężarówek czy wyjeżdzaniu z lasu, potrafi mocno bujnąć. Wielki plus za promien skrętu.
~Marcin
Hatchback 1.6 i 16V 4WD 106KM 78kW
Przyjemnie idzie po dziurach, choć mógłby troszkę lepiej tłumić. Do spokojnej, relaksacyjnej jazdy całkiem wystarcza, do szleństw......kategorycznie nie nadaje się, jak ktoś ma ochotę powygłupiać się na drodze (palić gumę,pokręcić się trochę, dawać ostro po zakrętach) polecam co najmniej 200 koni mechanicznych i Hondę Integre albo Toyote Celice.
~gabel
Hatchback 1.6 i 16V 4WD 106KM 78kW
Trochę mały rozstaw osi powoduje, że na poprzecznych przeszkodach potrafi zabujać. Przy duzych prędkościach (170) jest nadsterowny, ale tak jeżdżą tylko szaleńcy. Poza tym zakrety bierze dobrze, amortyzacja na naszych wspaniałych drogach też niezła. Świetny promień skrętu- tylko 5m. Hamulce nie sa rewelacyjne - bębny z tyłu.
~Dr_Anwil
Hatchback 1.6 i 16V 4WD 106KM 78kW
Nie jest to może Focus (ostatnio takim pomykałem). Ale inne walory bardziej mi się podobają w Lianie niż w Focusie. Generanie poprawne walory jezdne. Na jedziwe próbnej właściciel salonu tak wszedł w zakręt, że ja nawet Focusem tak bym się bał i samochód zachował się jak na takie ekstremum poprawnie.
~Zbyszek
Hatchback 1.6 i 16V 4WD 106KM 78kW
Układ jezdny i zawieszenie OK do prędkości 150 km/h, powyżej Focus robi lepsze wrażenia. Bardzo dobrze spisuje się w miście i na dziurach jeździ identycznie jak Corolla, gdyby zamknąć oczy to trudno zgadnąć czy to Toyota czy Suzuki. Almera w mieście to "taczka".
~Kokeeno
Hatchback 1.6 i 16V 4WD 106KM 78kW
Na wrocławkich kocich łbach sprawuje się dobrze, nie mam odczucia "myszkowania" przy wjeździe na tory tramwajowe, czy koleiny. Nie rozwijałem szybkości powyżej 130 km/h, więc trudno mi określić zachowanie na zakrętach przy szybkiej jeździe...
~smokoviec@wp.pl
Hatchback 1.6 i 16V 2WD 103KM 76kW
Bardzo przeciętnie, mam wrażenie , że nie do końca wiem, o co Lianie chodzi, zwłaszcza przy dużych prędkościach. W mieście wspomaganie dobrane idealnie. Nieźle wybiera dziury, gorzej na poprzecznych garbach, zwłaszcza tył.
~jerr
Hatchback 1.6 i 16V 4WD 106KM 78kW
Zawieszenie zbyt miękkie. Na wakacjach wypakowałem na full zrobiłem ok. 300 km. Przy prędkości 160 km/h NADSTEROWNA - kwestia przyzwyczajenia. Przy jeździe bez znacznego obciążenia jest OK.
~krowodrzagorka
Hatchback 1.6 i 16V 2WD 103KM 76kW
W przypadku szybkich zwrotów akcji warto już znać auto - jak się zachowuje. Jest lekko pod sterowne - na pewno wymaga pewnej wprawy i przyzwyczajenia. Ogólnie dobry -
~er
Hatchback 1.6 i 16V 2WD 103KM 76kW
komfort zawieszenia i prowadzenie przyzwoite (ew. ocena 4,5). Karykaturalnie maly kąt rampowy (we wjeździe do garażu musiałem \"podścielić\" płytami chodnikowymi)
Suzuki Liana Hatchback