Lista ocen Suzuki Liana Hatchback (45) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 41 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~smokoviec@wp.pl
Hatchback 1.6 i 16V 2WD 103KM 76kW
Tak niska ocena to za to, że jazda w warunkach nawet małej wilgotności, bez włączonej klimy jest niemożliwa.Bez klimy szyby zaparowane na maxa.Totalne nieporozumienie.Następny minus:jeśli nastawicie odraszanie szyb, ze środkowych nawiewów nie popłynie ciepło, a jeśli nastawicie na wyloty środkowe, to nie osuszycie szyb.. Plus za szybkie nagrzewanie kabiny oraz chyba z osiem biegów dmuchawy.
~piotr_ch@o2.pl
Hatchback 1.6 i 16V 2WD 103KM 76kW
Nie mam nic do zarzucenia ale (głównie po lekturze portalu) celowo nie montowałem filtra przeciwpyłkowego - także problemu z parowaniem szyb u siebie nie zarejestrowałem. Do tego cena za filtr przeciwpyłkowy + montaż była jakaś kosmiczna...
~gabel
Hatchback 1.6 i 16V 4WD 106KM 78kW
Brakuje mi jednej opcji nadmuchu, którą miałem kiedyś w oplu, tzn. jednocześnie na przednią szybę i na przód, w corollce też tego nie bylo. Poza tym bardzo dobrze i skutecznie. Klima ręczna działa bez zarzutu, ale szkoda, że w opcji jest tylko ręczna,
~Kokeeno
Hatchback 1.6 i 16V 4WD 106KM 78kW
W lecie przyjemny chłodek, kiedy robi się zimno można szybko podgrzać atmosferę wewnątz ;o) Nie należy zapomnieć o przełączaniu cyrkulacji powietrza na zewnętrzną po wyjeździe ze strefy "właśnie nawożonej" przez rolników, bo zrobi się za duszno...
~jorgen
Hatchback 1.6 i 16V 4WD 106KM 78kW
nagrzewanie moment, klima "z palca", zero zaparowanych szyb.. a teraz na mrozie w niecalego papierosa pieknie odladza przednia szybe, bylem w szoku tym bardziej ze ten samochod nie posiada systemu podgrzewanych szyb przednich
~krowodrzagorka
Hatchback 1.6 i 16V 2WD 103KM 76kW
Tutaj niestety jest bardziej niż średnio - sam nawiew daje radę - w zimie szybko dogrzewa pojazd ale klima niestety mocno obciąża silnik - i robi się bardziej mułowato. Ocena dostateczny -
~dzindzibou@gazeta.pl
Hatchback 2.3 i 16V 155KM 114kW
Bardzo wydajne - klima działa bardzo szybko, efektywnie chłodzi i "odwilgaca". Jedyna wada - w Corolli tego nie było - jeśli nie ma nawiewu szyby szybko zaparowują. Musi być choć minimalny.
~marek_dedream@op.pl
Hatchback 1.4 DDiS 90KM 66kW
W zimie grzeje latem chłodzi. klimatyzacja wydajna, chociaż przez pierwsze 2-3 min tak jakby nie działała. W corolli tego nie miałem ale pudełko było o połowę mniejsze.
~Zbyszek
Hatchback 1.6 i 16V 4WD 106KM 78kW
Bardzo dobrze i szybko nagrzewa się w zimie. Klimatyzacja ma kilka funkcji automatycznych, praktycznie witrak na jedynkę, temperatura na 1/4 i tak można całe lato.
~kuma1302
Hatchback 1.6 i 16V 4WD 106KM 78kW
Dobra tyliko szyby trochę parują przy trzech lub więcej pasażerach, ale w zasadzie dobrze radzi sobie z tym klima.Ogrzewanie dobre nawet przy -20.
Suzuki Liana Hatchback