Lista ocen Suzuki Liana Hatchback 1.6 i 16V 4WD 106KM 78kW 2003-2007 (47)

~gabel
Hatchback 1.6 i 16V 4WD 106KM 78kW
Jak bym mial kupowac coś nowego to kupiłbym merola 600l ub audiaka A8. Jednak kasa zadecydowalaby o lianie.
~Dr_Anwil
Hatchback 1.6 i 16V 4WD 106KM 78kW
Obecnie wg mnie najlepszy samochód za takie pieniądze. Jak miłabym drugi raz wybierać też byłaby to Liana. Od końca paźdiernika Liany HB są z nowymi światłami tylnymi (ala Lexus - czyli tzw soczewki i muszę powiedzieć, że bardzo mi się podobają). Jeżeli ktoś jeszcze nie widział to trzeba wejść na stronę w USA (tam Liana sprzedawana pod nazwą AERIO i jest tam prezentowana z nowymi światłami tylnymi, których jestem szczesliwym posiadaczem)....
~Zbyszek
Hatchback 1.6 i 16V 4WD 106KM 78kW
Powiem tak, dziwię się że ludzie kupują jeszcze jakieś Ople, Focusy i Fiaty.
~jorgen
Hatchback 1.6 i 16V 4WD 106KM 78kW
rewelacyjne autko, w sumie to przecietny "d****woz" ale im wiecej nim jezdze tym coraz bardziej sie do niego przyzwyczajam.
~Kokeeno
Hatchback 1.6 i 16V 4WD 106KM 78kW
Nie mogę się do niczego przyczepić. Jazda przyjemna, więc daję maksa...
3,8
~Azael11
Hatchback 1.6 i 16V 4WD 106KM 78kW
autko warte rozważenia, szukałem czegoś nie zajeżdżonego i trafiła się liana, fajne wygodne autko, martwi mnie spalanie (ale od czego są fachowi diagności) myślę że się poprawi
~kuma1302
Hatchback 1.6 i 16V 4WD 106KM 78kW
Auto ogólnie dobre poza małymi niedomaganiami sprawuje śię dobrze jeśli miałbym kupić ponownie to chyba z disslem.ala w Polsce już nieoferowane.
~janusz.l@poczta.okay.pl
Hatchback 1.6 i 16V 4WD 106KM 78kW
słaby dół - trzeba mocno kręcić, aby uzyskać to, co potrafi ten silnik.Znam też silniki, które po nocy startują szybciej (Silnik)
~Marcin
Hatchback 1.6 i 16V 4WD 106KM 78kW
Za takie pieniądze trudno kupić coś podobnego z takim wyposażeniem, bardzo estetyczne wnętrze, niezłe materiały......i to co od razu doceniłem....świetne audio jak na fabryczy zestawik.
Dziennik kosztów dla Suzuki Liana Hatchback 1.6 i 16V 4WD 106KM 78kW
12,8
~mika
Hatchback 1.6 i 16V 4WD 106KM 78kW
bardzo dobre auto, w korzystnej cenie, licze na niezawodność japończyka (po wcześniejszych przygodach z francuzem). Mały minusik za niedopracowane wyciszenie, choć powoli sie przyzwyczajam
Suzuki Liana Hatchback