Lista ocen Suzuki Liana Hatchback 1.6 i 16V 4WD 106KM 78kW 2003-2007 (22) - Ergonomia

Na liście zabraknie 25 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~gabel
Hatchback 1.6 i 16V 4WD 106KM 78kW
Wygodne dobrze wyprofilowane siedzenia. Zaliczyłem jednodniowa podróż ok.1000 km. i nie czułem duzego zmeczenia. W porównaniu do fokusa (byłem pasażerem obok kierowcy) wrócilem urypany-siedzisko opiera uda w połowie dlugości i nogi drętwieją.Miejsca dużo, nawet z tyłu wysocy siedzą na luzie. Świetnie ustawione liczniki i wskazniki, wyrazne i czytelne a do tego ładnie wkomponowane w caly przod.
~Azael11
Hatchback 1.6 i 16V 4WD 106KM 78kW
jakość materiałów ok wnętrze ładne i w dobrych kolorach, pilot w kierownicy w dość dziwnym miejscu ale można się przyzwyczaić, Wada to bagażnik, mocowanie półki to porażka i jeszcze ta dykta w podłodze. Tak jak by kasy starczyło księgowym tylko do tylnych foteli. ale i tak jest nieźle.
~Kokeeno
Hatchback 1.6 i 16V 4WD 106KM 78kW
Rozplanowanie przełączników wzorowe (te których nie powinno się za często używać są oznaczone i chronione przed nieuważnym włączeniem - ogrzewanie lusterek i przednie światła przeciwmgielne). Jedyny (drobny) problem to sterowanie radiem z kierownicy - można to było lepiej rozwiązać...
~jorgen
Hatchback 1.6 i 16V 4WD 106KM 78kW
4 za schowki w drzwiach i bezuzyteczny schowek na plyty CD, nadal nie moge przyzyczaic sie do oddalonego przelacznika kierunkowskazow - w poprzednim autku mialem blizej (idealnie) a tutaj musze za kazdym razem wychylac palce
~Dr_Anwil
Hatchback 1.6 i 16V 4WD 106KM 78kW
Jedyna uwaga to włącznik halogenów przednich z przycisku, a tylnych z dzwigienki kierunkowskazów (zawsze miałem odwrtotnie, a jak jest lepiej to już sam nie wiem)ale i do tego można się przyzwyczaić. Reszta bardzo dobrze.
~Zbyszek
Hatchback 1.6 i 16V 4WD 106KM 78kW
Typowa japońska ergonomia, wszystko na swoim miejscu. Szczególnie radio i jego obsługa, jeszcze nie widziałem w żadnym innym samochodzie aby seryjne radio tak grało.
~er
Hatchback 1.6 i 16V 4WD 106KM 78kW
włączanie prz. św. p-mgł i ogrzewania lusterek wymaga zeza, nieczytelny (zwł w nocy) wyświetlacz radia, podświetlenie deski jak na dyskotece u satanistów.
~Marcin
Hatchback 1.6 i 16V 4WD 106KM 78kW
Całkiem niezła....denerwuje mnie troche zbyt oddalony włącznik kierunkowskazów...może dlatego, że nie mam paluchów długich jak małpa.
~janusz.l@poczta.okay.pl
Hatchback 1.6 i 16V 4WD 106KM 78kW
dźwignia maski oraz przyciski włączników obok reg.reflektorów a także włącznik światła w bagażniku trzeba obsługiwać *na macanego*

Usterki Suzuki Liana

Suzuki Liana – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~jerr
Hatchback 1.6 i 16V 4WD 106KM 78kW
Otwieranie szyb przednich - no cóż przypadkowo otwieram zawsze tylne :))) Może to kwestia zbyt długich przedramion?
Suzuki Liana Hatchback