Lista ocen Suzuki Swift II (147) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 135 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~pawel
Hatchback 1.0 i 56KM 41kW
jazda swiftem byla dla mnie troche jak by ktos wsadzil mnie na rower z silnikiem odrzutowym i po przekroczeniu pewnej predkosci ja jako kierowca nie mialem za duzo do powiedzenia gdzie jedzie samochod.
~toxim
Hatchback 1.3 GTi 101KM 74kW
Autko całkiem nieźle trzyma się drogi, prowadzi się naprawdę przyjemnie (choć zawieszenie jest dość twarde - jeżeli ktoś nie lubi czuć drogi, może mu się to nie spodobać). Ale to przecież jest GTi :)
~jacek_gsm@poczta.fm
Sedan 1.6 95KM 70kW
wersja sedan z 1990roku produkowana przez Japończyków jest na nasze drogi troszeczke za mięka można to poprawic wymieniając amortyzatory lub przyzwyczajić się do tego. Ja się przyzwycziłem do tego.
~club50@wp.pl
Hatchback 1.0 i 56KM 41kW
autko trzyma się jezdni jak przyklejone :) trzeba tylko pilnować ciśnienia w oponach (2,2atm z przdu i 2,0 z tyłu) jeśli zostawi się 2,0atm z przodu jak podaje producent, autko będzie zbyt podsterowne.
~APOFIS "SUZUKI HAMERAID"
Sedan 1.3 68KM 50kW
Układ jest wporządku, zależy czego ktoś od niego wymaga. Lubie szybko pokonywać zakręty a suzuki mi na to pozwala więc jest OK. ale zoro komfortu, czuć wszystkie nierówności drogi.
~jan
Hatchback 1.3 i 68KM 50kW
gdyby szersze opony to lepiej by się prowadził , doskonała wytrzymałość zawieszenia jak na polskie drogi ; zawieszenie twarde dobrze sie prowdzi ale pod warunkiem że niema wiatru- wrażliwy na boczny wiatr
~Łukasz
Hatchback 1.0 i 56KM 41kW
Po naprawie zawieszenia jedzie bardzo fajnie, choć przy wyższych prędkościach nie ma już tego komfortu stabilności. Troszkę twarde jak na polskie drogi, ale coś za coś.
~Dredd-D1
Hatchback 1.3 i 71KM 52kW
No po swoich 14 Latach wypadało już ponaprawiać to i owo czyli: Przeguby Sworznie i coś tam w zawieszeniu było ale już nie pamiętam co ;] a no i jeden bęben który pękł
~mafia
Hatchback 1.0 i 56KM 41kW
malina, w gorach trzymal sie drogi jak przyklejony. Wysoki przeswit, koleiny nie straszne, mozna bez obawy nim pocinac i nie czuc dyskomfortu jak w wielu innych autach
~Michal
Hatchback 1.3 GTi 101KM 74kW
twarde, sztywne, sportowe zawieszenie - zawsze czujesz kiedy auto ma przyczepnosc a kiedy ja traci. Dodanie gazu zamiast hamowania polepsza czesto sytuacje(ale nie zawsze...)