Lista ocen Suzuki Swift II (147) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 135 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~arkano
Hatchback 1.3 i 71KM 52kW
W miare , problem to koleiny ale zato na zekrętach trzeba miec duze zdolnosci zeby nim wypasc -swietnie trzyma sie drogi.
~viki26@op.pl
Sedan 1.3 68KM 50kW
Troche twardy, ale za to bardzo dobrze trzyma się drogi i zachowuje kierunek jazdy. Przy większych prędkościach też.
~NaczelnyFilozof
Sedan 1.6 i 92KM 68kW
Raczej twardo. Bezpieczne zawieszenie. Tył to układ wielowahaczowy, spotykane w autach z wyższej klasy. Duży plus...
~MarcGti_Suzuki
Hatchback 1.3 i 68KM 50kW
Mimo iż jestem zwoleninikiem sportowego twardego zawiasu, swift na standarcie jest twardy i dobrze się prowadzi w zakrętach
~PulpitRock pmsite@interia.pl Wrocław
Hatchback 1.0 i 56KM 41kW
Rzeczywiście, nie jest stabilny na zakrętach, dobre hamulce, mimo braku wspomagania kręci się kierownicą bardzo przyjemnie.
~Yonek
Hatchback 1.3 i 71KM 52kW
Bez zarzutu.Auto ma się w pełni pod kontrolą (da się wyprowadzić nawej z beznadziejnej sytuacji-sam przeżyłem)
~efree
Hatchback 1.3 i 68KM 50kW
ze względu na brak funduszy jeździłem nim w zimę na letnich oponkach a mimo to ładnie trzymał się drogi
~Miron
Hatchback 1.0 i 56KM 41kW
Jest dość lekki, podatny na podmuchy wiatru, czy tirów. Prowadzi się dość przeciętnie.
~mr.Snajper@interia.pl
Hatchback 1.3 GTi 101KM 74kW
Tutaj by mogło być trochę lepiej, lecz w planach mam zastosowanie sprężyn progresywnych
~alfred
Sedan 1.3 68KM 50kW
Dobrze trzyma się drogi, twarde zawieszenie, czuć każdą nierówność, ale da się jakoś przeżyć