Lista ocen Suzuki Swift II (147) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 135 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~toress
Hatchback 1.3 i 71KM 52kW
trochę twardy lecz bardzo mocny nie wymaga czestych interwencji mechanika bardzo dobrze trzyma sie drogi nie kołysze i nie ma " dziwnych zachowań" w swifcie ze wspomaganiem przy wiekszych prędkościach czuć zbyt agresywne reagowanie na ruchy kierownicy co niekażdemu sie podoba - mozna sie przyzwyczaić
~Marcin
Hatchback 1.3 i 68KM 50kW
Auto trzyma sie drogi bardzo dobrze, powyzej 100 kmh przykleja sie do asfaltu i samo jedzie prosto. Autko jest bardzo lekkie i wrazliwe na wiatr z boku. Bez wspomagania ciezko sie kreci kierownica, mimo ze to takie male auto. Uwaga - hamulce przecietne.
~Łukasz
Sedan 1.6 i 92KM 68kW
Samochód do 120 km/h prowadzi się całkiem nieźle po tych polskich wertepach. Powyżej , wiadomo to auto jest bardzo lekkie więc większe prędkości to raczej odradzam. Ogólem twardy, zawieszenie dość głośno pracuje. Tył przy większym obciążeniu siada.
~Lolek
Hatchback 1.3 i 71KM 52kW
Autko trzyma się dobrze drogi , jednak jest troche twarde i czuć polskie drogi . Najczestsze usterki ktore mialem dotyczyły własnie zawieszenia . Z tym że usterki powstawały głownie kiedy jeździł autkiem ojciec ktory troche autko katował :) .
~Maruszek
Hatchback 1.3 i 68KM 50kW
Dosyć dobrze się prowadzi. Bywają oczywiście problemy z zawieszeniem - auto nie na nasze drogi, ale które jest. W każdym bądź razie co roku należy przyjrzeć się drążkom i końcówkom gumowych złączy zawieszenia. Trochę lepsze mogły by być hamulce.
~bartez17@interia.pl
Hatchback 1.0 i 56KM 41kW
Samochód odkupiłem od starszego Pana. Aktualnie ma ponad 70 tys przebiegu. Staram się nie jeżdzić po dziurach. Na przeglądzie powiedzieli mi, że nie mam żadnych luzów w zawieszeniu i układzie kierowniczym. Od nowości nic nie robione! Oby tak dalej!
~viki26@op.pl
Sedan 1.3 68KM 50kW
Dosyć twarde zawieszenie, ale za to doskonałe prowadzenie - trzyma się drogi, "czuje" się ją. Również dobrze radzi sobie z koleinami. Opony /Michelin/ wymieniłem po 120 tyś. km i wcale nie ze względu na zużycie bieżnika, lecz na ich wiek /8 lat/.
~Borys
Sedan 1.3 71KM 52kW
Jak na ta klase auta i ten rocznik autko trzyma sie nieźle drogi polecam jedynie szersze oponki bo te 155/70 R13 to niezbyt dobry pomysł jesli chcesz troche poszaleć na zakretach to samo tyczy się szybszej jazdy.Auto na wąskich oponach "pływa po drodze"
~deadnightwarrior
Hatchback 1.3 i 68KM 50kW
Auto dosyć sprawnie pokonuje zakręty, nawet przy stosunkowo dużych prędkościach. Zawieszenie dotychczas wykazało się odpornością na nasze dziurawe drogi. Jedyne co miałem do wymiany w układzie jezdnym to łożysko tylnego koła.
~Lukaszszo
Hatchback 1.3 i 68KM 50kW
Na prostej jest ok, w zakretach mam wrazenie ze przod ma chec wyjechac na bok, samochod sie dosyc mocno pochyla. Dodatkowo przy wiekszych predkosciach robi sie malo stabilny, szczegolnie z powodu duzej czulosci na wiatr