Lista ocen Suzuki Swift II (147) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 135 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~benny412
Hatchback 1.0 i 56KM 41kW
Średnie - zawieszenie jest twarde, czuć każdą nierówność itp. (przy tak niewielkich gabarytach tego autka inne zawieszenie mogło by źle wpłynąć na jego przyczepność).
~inkwizytor
Hatchback 1.0 i 56KM 41kW
Jest twardo i tak miało być. Suzi dosyć dokładnie odwzorowuje nierówności polskich zdymanych dróg. Sztywne nadwozie rekompensowane jest przez dobre trzymanie się w zakrętach.
~Robert
Hatchback 1.3 i 68KM 50kW
w porównaniu do kilku samochodów średniej i niższej klasy, które posiadałem Swift wypada najkorzystniej. Doskonale trzyma się drogi, mimo że jest najstarszym samochodem jakie miałem.
~naczelnyfilozof@poczta.onet.pl
Sedan 1.6 95KM 70kW
Swift jest lekki, ale raczej twardo zawieszony. Zresztą technicznie bije rywali na głowe, tylne wielowahaczowe zawieszenie, zaawansowana konstrukcja jak na tamte lata...
~SUZA THE BEST
Hatchback 1.3 i 71KM 52kW
Twardo zestrojone zawieszenie pozwala bezpiecznie i całkiem szybko pokonywać zakręty. No ale nic za darmo - każda nierówność drogi doskonale odczuwana przez pasażerów
~darostm
Hatchback 1.3 i 68KM 50kW
Samochód ma sztywne zawieszenie przez co ładnie sie trzyma na zakrętach przy większej prędkości ale za to tłucze konkretnie na kazdej dziurze
~sudoshner
Hatchback 1.0 i 56KM 41kW
Brak wspomagania to jego wada ale tylko na parkingach da się to odczuć. Jednak podczas jazdy już na 1.biegu kręcenie kierownicą jest dziecinnie proste.
~LUC, pitulalukasz@tlen.pl
Sedan 1.3 68KM 50kW
Na równe drogi jest ok. Na naszych jest już gorzej ale tragedii nie ma, jak się jeździ normalnie bez szaleństw to nawet jest dobrze, ale każdą dziurę czuje.
~Przesiadka na A6
Sedan 1.6 i 92KM 68kW
Twardy. Tylne zawieszenie nieco się sypnęło. Zjadła je rdza. Dwa razy pod rząd musiałem wymienić sworzeń (niestety w komplecie z wahaczem).
~Tomcio
Hatchback 1.3 i 68KM 50kW
Hamulce i kierowalność bardzo dobra, sztywno zestrojony, dobre prowadzenie na większych prędkościach, ale na nierównej drodze jest za twardy.