Lista ocen Suzuki Swift IV Hatchback 5d 1.3 92KM 68kW 2004-2010 (104) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 49 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
Hatchback 5d 1.3 92KM 68kW
mam 180 cm wzrostu. Zajmuję za kierownicą tyle miejsca ile potrzebuję dla pełnej wygody a jednocześnie pasażer za mną (o podobnym wzroście) na nic nie narzeka. Jeśli chodzi o miejsce nad głową, mógłbym mieć nawet 210 cm wzrostu. Zdecydowanie za mały bagażnik (213 l)! Moja stara fiesta miała 250 (ale woziłem w niej kupę gratów potrzebnych w razie awarii a tu nic takiego przynajmniej na razie, nie potrzebuję, więc wychodzi na jedno). Poza tym...
~KBSP
Hatchback 5d 1.3 92KM 68kW
Należy pamietać, że jest to samochód klasy B, choć w Polsce jest traktowany jako auto rodzinne. Dla 2 osób dorosłych i 2 dzieci do ok 10 - 12 lat, plus trochę bagażu. Na przednich fotelech siedzi sie wygodnie, jedynie długośc siedziska mogłaby byc większa. Umozliwia to odbywanie nawet długich tras. Z tyłu nie jest juz tak wesoło. Dwie dorosłe osoby wytrzymają trasę do około 3 - 4 godzin. Jazda w 5 osób mozliwa jest tylko na krótkich trasach.
~Martucha
Hatchback 5d 1.3 92KM 68kW
Może schowków niedużo ale nie jest źle. Cieszą podstawki na kubki, schowek pod fotelem pasażera jest bardzo ciekawym rozwiązaniem. Głębokość zamykanego schowka jest w porządku. Co nieco tam się zmieści. Brakuje mi jedynie czegoś przy kokpicie od strony drzwi kierowcy ale widocznie nie można mieć wszystkiego. Bagażnik nieduży ale docelowo nie jest to rodzinny samochód, więc spoko. Wystarczająco dużo miejsca z tyłu dla pasażerów.
~Sunshine
Hatchback 5d 1.3 92KM 68kW
Z przodu miejsca jest dość dla każdego. Jeśli jednak chcemy jechać w 5 osób, to będzie trochę ciasno. No i jeśli zarówno z przodu i z tyłu będą siedzieć osoby wysokie (ponad 1,80 m) konieczne będzie znalezienie kompromisu między przestrzenią z przodu i z tyłu. Ale to małe auto i, jak na takie, nie jest wcale źle. Najtrudniejsze jest samo wejście do tyłu (w wersji 5d), bo drzwi są dość krótkie i nie ma za wiele miejsca na stopy.
~diablo
Hatchback 5d 1.3 92KM 68kW
Jak na tą klasę samochodu zadowalająco. Z przodu pozwala na wygodne podróżowanie dwóch osób. Z tyłu poradzą sobie dwie osoby. Trzy tylko na krótkich trasach. Przednie fotele twarde z niezłym trzymaniem bocznym. Najdłuższa trasa jaka pokonałem to 2 tyś kilometrów do Bułgarii w dwie osoby i komfort podróży był zadowalający. Bagażnik mikroskopijny. Dłuższe trasy albo w dwie osoby albo z boxem na dachu.
~Kilvov@interia.pl
Hatchback 5d 1.3 92KM 68kW
W mojej wersji daje się we znaki brak podłokietnika z przodu i z tyłu. Ten przedni jest na liście akcesoriów - niecałe 600zł... Bardzo mało miejsca na nogi dla pasażera z przodu. W całym samochodzie siedzi sie bardziej jak na krzesłach niż jak na fotelach. Jak dla mnie fotel mógłby się bardziej obniżać (bo w górę to idzie na prawdę wysoko), a mamie podoba się taka wysoka pozycja...
~Ktoś
Hatchback 5d 1.3 92KM 68kW
Przód bardzo dobrze, tył zupełnie niepotrzebny bo jest to drugie auto w rodzinie służące żonie do dojazdów do pracy. Bagażnik mimo tego, że niewielki, coś ok. 220l ma podwójną/wyjmowaną podłogę, która pozwala na jego sensowne wykorzystanie (nawet 5 5-litrowych butelek z wodą bez problemu mieści się na dolnym poziomie)
~srebrnymk6
Hatchback 5d 1.3 92KM 68kW
Wewnątrz auto wydaje się większe niż na zewnątrz. Mam 185 cm wzrostu i nie narzekam na brak miejsca.Gorzej jest z tyłu, ale ja z tyłu nie jeżdżę:-) Jak na tą klasę auta, myślę, że jest ok.Subiektywnie więcej miejsca wydawało mi się, że jest z przodu tylko w Toyocie Yaris za sprawą niższej deski rozdzielczej. Mały bagażnik niestety.
~byłypassat
Hatchback 5d 1.3 92KM 68kW
Jak na tę klasę bez zarzutu, nawet z tyłu tęga osoba 180 cm siedzi dość przyzwoicie. O niebo lepiej, niz w wielu konstrukcjach konkurencji /sprawdzałem i w Yarisie, i w Micrze, i w Colcie/, nawet z klas wyższych - np nowy Civic 5D. Bagażnik niewielki ale dość pakowny, oczekiwałem samochodu do jeżdżenia a nie rodzinnego furgonu.
~K
Hatchback 5d 1.3 92KM 68kW
Mam wzrost 180cm siedzę wygodnie i za mną mieści się osoba o podobnym wzroscie. Samochód raczej 4 osobowy jednak jeśli krótka trasa to i 5 osób się zmieści bez większych problemów. Miejsca nad głową bardzo dużo wydaje mi się, że osoba o wzroście 200cm usiądzie i nie dotknie głową czy włosami podsufitki.
Suzuki Swift IV Hatchback 5d