Lista ocen Suzuki Swift IV Hatchback 5d 1.3 92KM 68kW 2004-2010 (96) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 57 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Sayymon
Hatchback 5d 1.3 92KM 68kW
Tutaj jest dramat! Psuje mi to całą frajdę z jazdy. Auto jest bardzo słabo wyciszone, nie umknie Wam nawet dźwięk auta przejeżdżającego przez kałużę 100m przed Wami... I największy minus tego samochodu: fatalna jakość plastików i fatalny montaż. Jadąc po kostce brukowej każdy jeden plastik wpada we własną wibrację. Wszystko do kupy powoduje naprawdę spory hałas, odliczam sekundy do pierwszego metra drogi asfaltowej.
~KBSP
Hatchback 5d 1.3 92KM 68kW
Do około 110 - 120 kmh akustyczny komfort jazdy jest bardzo dobry. Oczywiście przy przyspieszeniach słychać silnik, szczególnie powyżej 3 tys. obrotów. Powyżej 120 kmh problemem staje się szum opływającego nadwozie powietrza. Miłym ułatwieniem jest funkcja zwiększajaca głośność radia/CD w miarę wzrostu prędkośći.
~diablo
Hatchback 5d 1.3 92KM 68kW
Poniżej 3 tyś silnika praktycznie nie słychać w kabinie. Powyżej 4 tyś odgłos silnika jest słyszalny ale nie jest uciążliwy. Jak dla mnie to przyjemne dla uch mruczenie. Plastiki dobrze spasowane. Miałem problem z zamkiem schowka pasażera, ale udało się w serwisie osunąć to nieznośne trzeszczenie.
~grzesiek s.
Hatchback 5d 1.3 92KM 68kW
Do 80 km/h może być, później robi sie głośno. W trasie przy szybszej jeździe dość szybko męczy. Cicho jest na postoju pod maska jest wyciszenie. Słabo wyciszone nadwozie (nadkola) tzn. słychać każdy kamyk. W citroenie c3 albo nawet w starszym fiacie punto jest ciszej.
~xela
Hatchback 5d 1.3 92KM 68kW
jezdzac w miescie jest ok ale w trasie od razu zauwazamy ze >100kmh jest glosnawo. Do tego wyje skrzynia biegow, w szczegolnosci na 1 biegu (w kilku egz), pojawiaja sie dziwne stuki nie wiadomo skad (w kilku egz!!!) ktorych ASO nie umie usunac
~Sunshine
Hatchback 5d 1.3 92KM 68kW
Silnik jest prawie niesłyszalny do 3 tys. obr/min podczas jazdy. Na wyższych obrotach go słychać, ale jest to przyjemny dźwięk. Efektem \"Mini-podobnej\" sylwetki są jednak dość głośne szumy opływającego powietrza (podczas jazdy z większą prędkością).
~Horwat
Hatchback 5d 1.3 92KM 68kW
Do 110 rewelacja pozniej samo sie radio podlasnia wiec generalnie nie zauwaza sie ze jest glosniej. Zreszta super ta funkcja z tym radiem. Nie ma tak ze czlowiek pozniej stanie i radio ryczy jak najete bo oczywisccie jak samochod zwolni to sie scisza.
~Martucha
Hatchback 5d 1.3 92KM 68kW
Tutaj nie mogę nic powiedzieć, gdyż moja wersja ma problem z uszczelką szyberdachu, więc przy prędkości 60km/h wzwyż jest dosyć głośno, szczególnie przy wietrze. Jedynie przy postoju wiem, że jest cicho. Wystarczająco cicho.
~Robez
Hatchback 5d 1.3 92KM 68kW
Liczyłem na więcej w tym zakresie. Na postoju i przy małych obrotach w miarę cicho, ale tak powyżej 60-80 km/h jest denerwująco głośno. Hałasy z zewnątrz mocno przenikają do kabiny, szum powietrza też znaczny przy szybszej jeździe.
Dziennik kosztów dla Suzuki Swift IV Hatchback 5d 1.3 92KM 68kW
7,2
8,4
~srebrnymk6
Hatchback 5d 1.3 92KM 68kW
Przy włączonym silniku na postoju idealnie cicho. Natomiast podczas jazdy słychać szum jaki robią opony.Może w Swiftach produkcji japońskiej jest inaczej, ale jest to jedyna rzecz, która mi się nie podoba w tym aucie.
Suzuki Swift IV Hatchback 5d