Lista ocen Suzuki Swift IV (147) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 67 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~marzaw
Hatchback 5d 1.5 VVT 102KM 75kW
Krótkie przełożenia, mało precyzyjny drążek, przy większym przebiegu odczuwalny \"luz\" drążka, sporadycznie haczenie pierwszego biegu.
~godol
Hatchback 5d 1.3 DDiS FAP 75KM 55kW
Skrzynia jest taka sobie, częste problemy z wrzuceniem wstecznego. Być może wina mojego modelu i trzeba będzie to zgłosić do naprawy gwarancyjnej.
~pawel1965
Hatchback 5d 1.3 92KM 68kW
Piątka trochę za blisko czwórki ale pewnie się przyzwyczaję. Skrzynia się fajnie układa w czasie docierania. Mam nadzieję, że będzie tylko lepiej.
~S.Zadowolony M.
Hatchback 5d 1.3 92KM 68kW
wszystkie biegi z wjątkiem wstecznego wskakują super .Wsteczny czasem ma problem ale wystarczy wysprzęglić i i jest ok.Jednak jest to mała wada.
~Abrams
Hatchback 5d 1.3 92KM 68kW
Jak dla mnie rewelacja. Nie jeździłem autem z lepiej pracującą skrzynią biegów. Niektórzy mówią że tylny bieg czasem haczy - u mnie nie haczy.
~red-swift
Hatchback 3d 1.6 VVT Sport 125KM 92kW
Na poczatku (nowe auto, zima) troche haczyla, teraz po 10000km jest b. przyjemna w obsludze, choc czasem 1 i wsteczny wchodza nieco ciezej
~czarny swift 3city
Hatchback 3d 1.6 VVT Sport 125KM 92kW
trzeba przyznać, że nie jest za dobrze, szczególnie żeby wrzucić dwójkę lub wsteczny, czasami jakby za cięzko... może to kwestia przebiegu i dotarcia
~Kacper
Hatchback 3d 1.3 92KM 68kW
Biegi wchodzą ciężko i mało płynnie. Wymiana sprzęgła przy około 130 tys km. Bardzo krótkie biegi i mało elastyczne.
~Antoni
Hatchback 5d 1.3 92KM 68kW
Porażka. Zaczęło się o wyskakiwania dwójki, a później było już z górki. Skończyło się na wymianie na regenerowaną.
~Kuba "flyz1"
Hatchback 3d 1.6 VVT Sport 125KM 92kW
Skrzynia krótka, przez co męczy w jeździe autostradowej, dość precyzyjna. Bardzo brakuje tu szóstego biegu i dlatego niższa ocena.