Lista ocen Suzuki Swift V (60) - Całokształt

Na liście zabraknie 15 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Aleksander
Hatchback 5d Facelifting 1.2 VVT 94KM 69kW
Z auta jestem bardzo zadowolony poruszam sie głównie w miescie i dojezdzam do pracy co dziennie niewielkie odłegłosci .Swift zdaje egzamin w 100 % auto niwielkie ale pojemne w srodku zwinne i bardzo oszczędne trochę mały bagażnik ale można złożyc siedzenia i jest okey.Można się w nim zakochac .Długo szukałem i to jest strzał w 10.
~Samuraj
Hatchback 5d 1.2 VVT 94KM 69kW
Zastanawiałem się nad większym używanym lub nowymi: Punto,Fabia,Polo,Venga,Yaris, Fiesta,Jazz. Wygrał Swift - najlepsze wyposażenie,odpowiednia cena i warunki kredytowe,rewelacyjna jakość(niezawodność),bardzo niskie spalanie,bezpieczeństwo,styl jazdy(wysoka pozycja i stabilność),dynamika.
~ph71
Hatchback 5d 1.2 VVT 94KM 69kW
Do pełni szczęścia brakuje oferowanego w Australii do tego auta silnika 1.4 tej samej konstrukcji. Ma on dokładnie tą samą moc, ale wyższy moment obrotowy przy niższych obrotach i spala tylko 0,5 litra więcej. Ale na dzień dzisiejszy w Europie go nie odnalazłem...
~jamo74
Hatchback 3d 1.6 VVT Sport 136KM 100kW
Auto bardzo ładne z wyglądu,świetnie się prezentuje.Rewelacyjny silnik i bezawaryjny ,niskie spalanie. Zawieszenie bardzo dobrze wybiera nierówności pomimo felg 17 cali.Jazda tym autem to czysta przyjemność zarówno po mieście jak i w trasie.
~meybach
Hatchback 5d 1.2 VVT 94KM 69kW
Generalnie autko zewnętrznie bardzo mi się podoba, zresztą w środku również. Co najbardziej mnie irytuje w nim? JEszcze raz krótko: - wysokie spalanie!! - nieopuszczana tylnia półka! - włącznik światel dziennych! - mały bagażnik!!
~Optys
Hatchback 3d Facelifting 1.2 VVT 94KM 69kW
Idealny samochód dla dwóch osób, do przebiegów rzędu 15 tys. km rocznie. Sympatyczne wnętrze, niektóre wersje z "bajerami", fajny silnik i zawieszenie, a jednocześnie zarówno koszty zakupu, jak i paliwa nie powalają na kolana.
~fizyk72
Hatchback 3d 1.2 VVT 94KM 69kW
Moje ulubione auto spośród czterech, których byłem właścicielem! Duża radość z jazdy, jakieś takie fajne emocje każdego dnia! Szkoda tylko, że marka tak niedoceniana w Polsce a to chyba problem fatalnej polityki reklamowej!!!
~przemek
Hatchback 3d 1.2 VVT 94KM 69kW
auto do konkretnego segmentu klienta: miejskie auto, ktory oczekuje bezawaryjnosci niskiego spalania i potencjalnie niskich kosztow naprawy, poniewaz auto jest proste! podobnie swift sport tanie i dobre auto o sportowym zacieciu.
~Tomasz
Hatchback 5d 1.2 VVT 94KM 69kW
Strzał w dziesiątkę - idealne dla spokojnego faceta do miasta i czasem w trasę.Poziom bezpieczeństwa - rewelacja w tej klasie,nawet wyższe klasy niekiedy przegrywają.Mam nadzieję,że w ciągu 7-10 lat będzie niezawodny.

Usterki Suzuki Swift V

Suzuki Swift V – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Agama
Hatchback 5d 1.2 VVT 94KM 69kW
Samochodzik ma w sobie to coś. Mile mnie zaskoczył, chociaż na początku miało to być \"małżeństwo z rozsądku\" : oszczędne spalanie, małe rozmiary, przyzwoita firma itp. Ale dał się polubić i to bardzo - oby służył jak najdłużej