Lista ocen Suzuki Swift V (60) - Całokształt

Na liście zabraknie 15 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Jeremiasz
Hatchback 5d 1.2 VVT 94KM 69kW
Wybierając ten samochód trzeba wiedzieć czego się chce - ekonomiczne, zwinne auto miejskie na krótkie trasy, dojazdy do pracy czy małe zakupy. Jeżeli tego szukasz jest to znakomity wybór.
~Bambo
Hatchback 5d Facelifting 1.2 VVT 94KM 69kW
Bardzo udane auto do miasta. Nadal nowoczesna linia nadwozia i ekonomiczny silnik. Prowadzenie jak gokart a do tego dosc pojemne wnetrze i jest BAGAZNIK ! Na trasie przy 130 km/godz spalanie 3,5 l !!!!
~lucak
Hatchback 5d 1.2 VVT 94KM 69kW
Małe zwinne autko podobno tylko dla kobiet, ja uważam, że to było najlepsze auto jakie kupiłem do tej pory i będę je wspominał do końca bardzo dobrze. Jakość wykonania i możliwości idealnie wyważone z ceną.
~Jacek
Hatchback 3d Facelifting 1.2 VVT 94KM 69kW
Super auto. Małe, zwinne i dynamiczne. Doskonałe do miasta ale jednej lub dwóch osób. Trasa i wypad na krótkie wakacje też nie są mu straszne... o ile jedzie para a nie rodzina z dziećmi :-)
~Lidka
Hatchback 5d Facelifting 1.2 VVT 94KM 69kW
Bardzo fajne auto. Przyjemnie się go prowadzi. Sprawia wrażenie przyklejonego do jezdni, szczególnie czuć to na zakrętach. W tym aucie żaden zakręt nie straszny nawet najbardziej ostry.
~Adaś
Hatchback 5d 1.2 VVT 94KM 69kW
Jeżeli chcesz kupić auto minimalnie palące, tanie w zakupie i nie psujące się to polecam. Ale trzeba być tolerancyjny jeżeli chodzi o bagażnik, głośniejszą pracę silnika powyżej 120 km/h.
~swift
Hatchback 5d 1.2 VVT 94KM 69kW
Miejskie zadziorne autko dla pań i panów. Ładnie się prezentuje, fajnie się prowadzi i daje wiele frajdy z jazdy. Jestem bardzo zadowolona z wyboru tego auta. Polecam!
~przemek@wordjg.pl
Hatchback 3d 1.2 VVT 94KM 69kW
miejskie auto z fantastycznym wygladem /2 drzwiowe na alusach przycaga wzrok/ i mozliwoscia delikatnej brawury /oczywiscie przy przekroczeniu tych 5000 obr/min/
~jager
Hatchback 3d 1.2 VVT 94KM 69kW
Świetne auto do miasta dla 2 osób. Cichy i mocny silnik. Ładne z zewnątrz i z przodu w środku. mało miejsca z tyłu i w bagażniku. Rewalacyjne spalanie.

Usterki Suzuki Swift V

Suzuki Swift V – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~don_pablito
Hatchback 3d 1.2 VVT 94KM 69kW
Samochód dający ogromną frajdę z jazdy. Dynamiczny i fenomenalnie się prowadzi. Tani w eksploatacji, mało pali. Wyjątkowo przestronna kabina.